Silesion.PL

serwis informacyjny

Zostań komentatorem Eleven Sports i spełnij swoje marzenia.

Zostan komentatorem Eleven Sports i spelnij swoje marzenia.

Zostan komentatorem Eleven Sports i spelnij swoje marzenia.

ElevenSports ogłosił konkurs w którym wyłonieni jedną lub kilka osób, którym zostanie złożona oferta współpracy z Eleven Sports, w charakterze komentatora wydarzeń sportowych. Zostań komentatorem Eleven. Masz szansę na spełnienie marzeń. Weź udział w konkursie i wyślij swoje nagranie do 11.02 – szczegółowe informacje: https://komunikaty.elevensports.pl

Konkurs składa się z trzech etapów.

W ramach pierwszego etapu zainteresowani muszą przesyłać na adres e-mail komentatorzy@elevensports.com zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko; adres e-mail; numer telefonu; oświadczenie o przystąpieniu do konkursu; oraz nagranie próbki komentarza w formacie mp3 lub mp4. Podczas drugiego etapu konkursu, Komisja Konkursowa dokona analizy i oceny przesłanych zgłoszeń, w tym próbek komentarza, w wyniku której wybiera Uczestników, którzy zostaną zakwalifikowani do trzeciego etapu. W ramach trzeciego etapu konkursu, uczestnicy otrzymają zaproszenie na spotkanie w siedzibie Eleven Sports lub innym, wskazanym przez Eleven Sports miejscu w celu zrealizowania nagrania komentarza sportowego przez uczestnika w profesjonalnym studio.

Następnie Eleven Sports zamieści wybrane nagrania przeprowadzone w ramach trzeciego etapu na Fanpage. Użytkownicy serwisu Facebook będą uprawnieni do komentowania zamieszczanych przez Eleven Sports Nagrań. Komisja Konkursowa wybierze zwycięzcę lub zwycięzców dokonując analizy eksperckiej komentarzy sportowych w nagraniach, przy czym może wziąć również pod uwagę komentarze użytkowników serwisu Facebook, umieszczane pod postami zawierającymi Nagrania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author