Silesion.PL

serwis informacyjny

Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Blige i Lamar w zapowiedzi Super Bowl LVI

The Call Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show

The Call Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show

Super Bowl 2022 czyli 56. finał o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego odbędzie się 13 lutego 2022 roku na stadionie SoFi Stadium w kalifornijskim Inglewood. W Stanach Zjednoczonych występ w przerwie Super Bowl jest jednym z punktów kulminacyjnych. Halftime show, czyli koncert w trakcie przerwy spotkania to występ największych gwiazdy muzyki popularnej.

W ostatnich latach byli to m.in. Beyonce, Coldplay, Lady Gaga. W 2021 na scenie pojawił się The Weekend. 1 lutego 2004 r. pokaz na żywo w przerwie meczu Super Bowl XXXVIII , wyprodukowany przez giganta teledysków MTV , wywołał oburzenie wśród wielu widzów, gdy Justin Timberlake , jeden z wykonawców, odsłonił prawą pierś Janet Jackson. Podczas tegorocznego halftime show wystąpi aż pięcioro artystów w roli gwiazd wieczoru.

Zwiastun tegorocznego Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show to filmowa gratka z udziałem Dr. Dre, Snoop Dogga, Eminema, Mary J. Blige i Kendricka Lamara w teledysku w stylu lat 90. Reżyser „Straight Outta Compton” F. Gary Gray stworzył zwiastun zatytułowany „The Call”. Transmisję Super Bowl LVI zapowiedziano w Telewizji Polskiej.

Trailer rozpoczyna się występem młodego Eminema, który staje twarzą w twarz z dzisiejszym Eminemem, wykonując swój singiel „Rap God”. Następny Snoop jedzie swoim samochodem, podskakując do „The Next Episode”. Efektownie wyglądająca Mary J. Blige pojawia się w niebieskim płaszczu, gdy gra „Family Affair”. Lamar pojawia się z “Humble” grającym w tle. Wszyscy odbierają telefon od Dr. Dre, prosząc ich, aby pojawili się na stadionie SoFi w Los Angeles.
W zwiastunie pojawia się także „California Love”, dzięki czemu ekipa gra swoje przeboje dla publiczności. Klip kończy się widokiem stadionu z lotu ptaka i okrzykami kibiców.

NFL nie płaci wykonawcom za występ Halftime show, chociaż pokrywa wszystkie wydatki związane z wykonawcami. Pokaz Super Bowl XXVII w przerwie meczu z Michaelem Jacksonem stanowił wyjątek, ponieważ NFL i Frito-Lay zgodzili się przekazać datek i zapewnić czas reklamowy dla Jackson’s Heal the World Foundation .Zgodnie z danymi Nielsen SoundScan , artyści wystpujący podczas Halftime show regularnie doświadczają po występie znacznych skoków cotygodniowej sprzedaży albumów i płatnych pobrań cyfrowych

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author