Silesion.PL

serwis informacyjny

Zondacrypto strategicznym sponsorem Rakowa Częstochowa

Zondacrypto strategicznym sponsorem Rakowa Częstochowa

Zondacrypto, międzynarodowa platforma do inwestowania w aktywa cyfrowe z olbrzymią bazą użytkowników, oraz Raków Częstochowa łączą swoje siły. Od dzisiaj zondacrypto dołącza do rodziny czerwono-niebieskich jako strategiczny sponsor Mistrzów Polski. Logotyp zondacrypto będzie widoczny na wielu nośnikach reklamowych, w tym na koszulce meczowej, na stadionie oraz w mediach społecznościowych Rakowa Częstochowa. Ponadto, kibice Rakowa będą mogli płacić za bilety i karnety na mecze swojej ulubionej drużyny za pomocą kryptowalut dzięki bramce płatniczej zondacrypto pay.

– To dla nas niesamowita radość, że możemy wesprzeć Raków w walce o kolejne trofea. Inspirująca podróż tej drużyny na sam szczyt tabeli polskiej piłki nożnej jest pod wieloma względami bardzo podobna do tego, co widzieliśmy na rynku kryptowalut. Gdy w 2009 roku upubliczniono kod bitcoina, pierwszą reakcją były wątpliwości. Wierni fani, podobnie jak w przypadku Rakowa, odegrali ogromną rolę w drodze na sam szczyt. A przed nami jeszcze więcej – zarówno w sporcie, jak i krypto – komentuje Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

– Cieszymy się bardzo, że zondacrypto wesprze nas w walce o kolejne sukcesy i dołączy do naszej niesamowitej drogi. Po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z firmą z branży kryptowalut, co pokazuje, że stajemy się coraz silniejszą marką na rynku biznesowym. zondacrypto to spółka, która urosła od lokalnej do międzynarodowej i podobnie jak Raków, ma międzynarodowe aspiracje i wielką ambicję, by stale się rozwijać. To są cechy, które naturalnie nas łączą. Na współpracy zyskają klub i sponsor, ale także kibice, którzy będą mogli liczyć na ułatwienia, choćby w kwestii płatności za bilety i karnety. Głęboko wierzę, że to początek wieloletniej, wspólnej przygody obfitującej w sukcesy – mówi Piotr Obidziński, prezes zarządu Rakowa Częstochowa.

Umowa sponsorska została podpisana na okres 2 lat, co otwiera nowe perspektywy dla obu stron. To ważny krok w rozwoju klubu i pokazuje, że świat kryptowalut staje się coraz bardziej obecny w świecie sportu. Współpraca z zondacrypto przyniesie wiele korzyści zarówno klubowi, jak i użytkownikom platformy, tworząc ciekawą synergę między światem inwestycji cyfrowych a pasją do piłki nożnej.

Fintech zondacrypto został założony w 2014 roku w Polsce i aktualnie jest największą platformą kryptowalutową w Europie Środkowo-Wschodniej, licencjonowaną w Estonii, we Włoszech, na Litwie, Słowacji oraz w Kanadzie. Użytkownicy platformy mogą dokonywać transakcji w ponad 50 kryptowalutach w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, GBP i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH.

Raków Częstochowa to klub założony w 1921 roku. W ostatnich latach odniósł znaczące sukcesy na krajowej arenie piłkarskiej, zdobywając dwukrotnie Puchar Polski, Superpuchar Polski i wicemistrzostwo Polski. W minionym sezonie klub po raz pierwszy w historii zdobył mistrzostwo Polski, a obecnie staje przed szansą gry w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024