Silesion.PL

serwis informacyjny

Zmiany w Bezpiecznym Zakładzie

Bukmacher wprowadził zmianę, która sprawi, że Twoje kupony będą jeszcze bezpieczniejsze.

Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu w Fortunie, typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, Fortuna zrobi  to za Ciebie.

Zobacz jak to wygląda w praktyce:

1. Jeżeli tworzysz kupon i do spełnienia warunków Zakładu Bezpiecznego brakuje Ci już tylko jednego spotkania to wyświetli Ci się podpowiedź, jak w poniższym przykładzie.

2. Jeśli Twój kupon już spełnia warunki Zakładu Bezpiecznego to typ zakładu zostanie automatycznie zmieniony z AKO na BEZPIECZNY. Informacja ta wyświetli się w niebieskiej ramce, tak jak poniżej.

PAMIĘTAJ!

Jeśli zagrasz kupon typu BEZPIECZNY nie będziesz mógł skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty (Early Cashout). Jeśli chcesz, żeby ta opcja była dla Ciebie dostępna pamiętaj o tym, żeby zmienić typ kuponu z BEZPIECZNY na AKO.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024