Silesion.PL

serwis informacyjny

Happy Hours na skoki narciarskie

Jak zwiększyć o 14% wygraną na kuponie zawierającym zakłady na Puchar Świata w skokach w Wiśle?

Odpowiedź jest prosta. W sobotę i niedzielę między 12:00 a 14:00 dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours, który należy dodać do kuponu z typami na skoki z oferty prematch.

Bonus kursowy Happy Hours w godzinach trwania promocji znajdziesz w kategorii zakładów na skoki narciarskie, pod TYM LINKIEM

Jak skorzystać z promocji:

    • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie.
    • Minimalna stawka kuponu to 20 zł.
    • Promocja obejmuje wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi.
    • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Happy Hours na skoki – W sobotę i niedzielę między 12:00 a 14:00 dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours (czyli bonus +14%), który należy dodać do kuponu z typami na skoki z oferty prematch.

Zakłady bukmacherskie Fortuna na specjalnej konferencji prasowej w piatek 16 listopada 2018 o godzinie 15:15 zostały oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego a także reprezentacji polskich skoczków narciarskich

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024