Silesion.PL

serwis informacyjny

Zmiana organizacji ruchu na ul. Mysłowickiej w Katowicach

wiadukt A4 katowice

wiadukt A4 katowice

Od 3 sierpnia do końca roku, na wniosek Stalexportu w związku ze zleconym remontem obiektów mostowych, zamknięty będzie wiadukt nad autostradą A4 w ciągu ul. Mysłowickiej w Katowicach. Objazd dla samochodów osobowych i komunikacji miejskiej poprowadzony zostanie ulicami: Ceramiczną, Górniczego Stanu i Kosmiczną. Na skrzyżowaniu ulic Górniczego Stanu i Kosmicznej będzie dodatkowa tymczasowa sygnalizacja świetlna. Ponadto objazd dla pojazdów powyżej 3,5 tony poprowadzony będzie ulicami: Szopienicką, Bagienną/Krakowską, Katowicką, Bończyka, Obrzeżną Zachodnią.

– Termin zamknięcia to efekt uzgodnień miasta Katowice i Stalexportu. Zależało nam na tym, aby ulica Mysłowicka została zamknięta dopiero po uruchomieniu wszystkich relacji ruchu węzła na Giszowcu – tłumaczy Ewa Lipka, zastępca naczelnika wydziału komunikacji społecznej.

Aby nie zamykać jednocześnie ulicy Mysłowickiej i Szopienickiej, dopiero w 2023 roku Stalexport zamykać będzie wiadukt w ciągu ulicy Szopienickiej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024