Silesion.PL

serwis informacyjny

Parking w Stefie Kultury bezpłatny, ale często wyłączany z użytkowania

Parking w Stefie Kultury bezplatny ale czesto wylaczany z uzytkowania

Parking w Stefie Kultury bezplatny ale czesto wylaczany z uzytkowania

W związku z demontażem miasteczka festiwalowego, od 1 sierpnia parking w Strefie Kultury będzie ponownie udostępniony mieszkańcom – tymczasowo bezpłatne. Z uwagi na planowane w Strefie Kultury w najbliższych tygodniach liczne wydarzenia, m.in. Red Bull Car Park Drift, Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, czy Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, parking będzie często wyłączany z użytkowania. Dlatego do 15 września nie będą pobierane opłaty za postój w Strefie Kultury na terenie parkingów A, B i C.

Niezmiennie, osoby dojeżdżające samochodem do pracy w centrum miasta zachęcamy do zostawienia swoich aut przy centrach przesiadkowych oraz do korzystania z komunikacji publicznej. Centra Przesiadkowe Zawodzie oraz Brynów posiadają bezpłatne parkingi, a dojazd tramwajem do centrum miasta zajmuje odpowiednio 10 i 15 minut. W godzinach szczytu, zgodnie z rozkładem jazdy, tramwaje kursują co 5 minut.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author