Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij pokaźny Freebet, grając dwa razy na finał MŚ w BETFAN

Zgarnij pokazny Freebet grajac dwa razy na final MS w BETFAN

Zgarnij pokazny Freebet grajac dwa razy na final MS w BETFAN

Akcja na finał mundialu dla wszystkich graczy BETFAN startuje dziś o 16:00. W ramach promocji gracze muszą obstawić dwa kupony (prematch i live) za tę samą stawkę na mecz finałowy, aby otrzymać freebet o wartości tejże stawki. Poniżej szczegóły.

Zasady promocji:

  1. Zagraj dwa kupony na finał mundialu (jeden prematch i jeden live – oba SOLO o kursie min. 2.50; można korzystać z Bet Buildera) za stawkę 19, 69 lub 109 zł (wybierz tę samą stawkę dla obu kuponów)
  2. W poniedziałek otrzymasz freebet o wartości 20, 70 lub 110 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024