Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij nawet 2000 złotych w BetFan Radar 365 na Copa America

Copa America CZAS ZACZĄĆ! Latynoski temperament, czysta radość futbolu i piękne fanki – zapraszamy Was w podróż przez Amerykę Południową! Tym razem organizatorzy zdecydowali się także na domieszkę japońskiej precyzji i katarskich pieniędzy.

Tak, DOBRZE CZYTACIE – Japonia i Katar zagrają w Copa America. Woleliśmy Australię w Eurowizji!

W otwierającym imprezę starciu gospodarze, Brazylijczycy, zatańczą sambę z regularnym outsiderem kontynentalnych rozgrywek, Boliwią. Piłkarze z kraju z dwiema stolicami tym razem nie będą mogli liczyć na moc stadionu w La Paz, położonego 3600 metrów nad poziomem morza, ale w BETFAN mają inną, szczególną zdolność. Jeśli zagracie kupon za 99, 199 lub 299 złotych, ale nie uda się Wam wygrać, to BetFan zwróci równowartość stawki na konto bonusowe. Tak powinno być w każdym bukmacherze!

To jeszcze nie wszystko – czy wiesz, że możesz odebrać jeszcze 2000 złotych w ramach MEGAPAKIETu? Wpłać już dziś i ciesz się dodatkowymi środkami na grę!

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W słowniku BetFana nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę!

1. wpłacasz kasę
Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł.

2. obracasz kasą
Zawierasz zakłady za równowartość depozytu (kurs min. 2.00)

3. dostajesz bonus
Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 100zł

4. obracasz bonus
5X obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1.20, kurs AKO min 2.00)

5. powiększamy wygraną
W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024