Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij 15 ZŁ z Refunder!

Zyskaj zwrot za wszystkie Twoje zakupy online w sklepach połączonych z Refunder. Będąc użytkownikiem Refunder dostajesz zwrot niezależnie od innych ofert, wyprzedaży czy obniżek.

Przekonaj się jak łatwo zarabiać pieniądze z Refunder! Kupuj w 800+ sklepach online i odbieraj zwrot pieniędzy. W Refunder znajdziesz popularne sklepy, takie jak allegro, AliExpress, RTV Euro AGD, Booking.com, Pyszne.pl, H&M i wiele innych.  

Co najlepsze – cashback otrzymasz nawet, jeśli sklep ma WYPRZEDAŻ lub użyjesz kodu rabatowego pochodzącego z Refunder.pl. Dołączenie do serwisu jest całkiem darmowe!

Zarejestuj się w Refunder przez tę stronę i odbierz bonus 15zł!  
Otrzymasz go na swoje konto Refunder, kiedy dokonasz pierwszego zakupu za min. 30 zł brutto przez Refunder.pl w ciągu 30 dni od rejestracji. 

Jak dołączyć?

  • Zarejestruj się za pomocą adresu mailowego lub Facebook’a – poprzez kliknięcie w poniższy przycisk “DOŁĄCZ DO REFUNDER ZA DARMO”;
  • Zrób swój pierwszy zakup za pośrednictwem Refunder w przeciągu 30 dni od rejestracji za minimum 30 zł brutto;
  • Na Twoim koncie w ramach prezentu pojawi się cashback w wysokości 15zł. 

Korzystanie z Refunder jest zupełnie darmowe – dlatego dołącz już teraz! 

Szczegóły promocji “Jesienny bonus 15zł z Refunder” organizowanej przez Refunder.pl: 

Oferta promocyjna dotyczy nowych użytkowników, którzy w ciągu 30 dni od rejestracji w Refunder dokonają zakupu o wartości min. 30zł. Bonus zostanie zatwierdzony na Twoim koncie Refunder i trafi do sekcji “Gotowe do wypłaty”, kiedy tylko Twój zakup zostanie uznany przez sklep. Jeśli jednak zamówienie zostanie przez Ciebie anulowane, nie zostanie w pełni opłacone czy odebrane lub zostanie zwrócone, nie będziemy mogli przyznać Ci bonusa. Bonus 15 zł będzie można wypłacić po zebraniu minimalnej kwoty wypłaty (tj. 45 zł). Zwrot za zakupy nie dotyczy kategorii wyłączonych przez sklepy – szczegółowe informacje znajdują się na stronie dedykowanej każdemu sklepowi. Wszelkie działania mające na celu powielanie kont przez jednego użytkownika Refunder są zabronione.Oferta jest ważna od 4 do 31 października 2020 lub do wyczerpania limitu 2.500 rejestracji. “Jesienny bonus 15zł z Refunder” nie łączy się innymi promocjami. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: support@refunder.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author