Silesion.PL

serwis informacyjny

Druga edycja Science4Football StartUp Challenge

Do 3 listopada przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Science4Football StartUp Challenge, przeznaczonego dla firm zajmujących się wykorzystaniem nowych technologii w świecie sportu. Laureat zostanie wyłoniony 16 listopada podczas konferencji z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów.

Konkurs Science4Football StartUp Challenge to propozycja dla firm, które chcą zdobyć rynek kreatywnym podejściem do rozwiązywania wyzwań branży sportowej:

  • poprawą rezultatów zawodników i drużyn
  • leczeniem i zapobieganiem kontuzji
  • gromadzeniem, analizą danych i wsparciem taktycznym
  • poprawą stanu zdrowia fizycznego i psychicznego społeczeństwa

Zgłoszenia do drugiej edycji Scienece4FootBall StartUp Challenge przyjmowane są do 3 listopada poprzez formularz na stronie https://science4football.com/startup-challenge/.

Międzynarodowa konferencja Science4Football w formie hybrydowej odbędzie się 16 listopada w nowym ośrodku Legii Warszawa – Legia Training Center oraz online. W jej trakcie po raz drugi zostanie wyłoniony laureat konkursu StartUp Challenge.

Dlaczego warto wziąć w nim udział? Nagrodą w tegorocznej edycji jest m.in. możliwość prowadzenia prac w LegiaLAB oraz wsparcie eksperckie jednostki badawczo-rozwojowej Legii Warszawa w Legia Training Center.

Najbardziej pożądane obszary zainteresowania konkursu to szeroko pojęte HealthTech, SportTech, MedTech, BigData, Wearables, AI oraz IoT.

Ubiegłoroczny zwycięzca – Aisens – producent sensorów wykorzystywanych w leczeniu urazów i procesie treningowym, rozpoczął już testy użytkowe ze wsparciem merytorycznym i logistycznym LegiaLAB.

Kontakt dla firm:

  • Magdalena Żarska
  • Koordynator Projektów Legia Training Center
  • Adres e-mail: magdalena.zarska@legia.pl
  • Tel.: 600 333 608

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author