Silesion.PL

serwis informacyjny

Zbigniew Boniek zmienia zdanie o esporcie: była patologia , będzie reprezentacja

W styczniu ubiegłego roku prezes PZPN Zbigniew Boniek sceptycznie wypowiadał się na temat esportu. Na Twitterze odpowiedział Bogusławowi Leśnodorskiemu: “Boguś bez jaj,e-sport to jest i będzie duża kasa,ale to także świadectwo pewnej patologii. Siedzieć godzinami i walić w joystick”. Wczoraj Zbigniew Boniek ogłosił: “W sierpniu powołam Reprezentacje 🇵🇱 w Esporcie. Pracujemy nad szczegółami”.

Jak wyjaśnił Krzysztof Kubicki z agencji emine.pro, Polski Związek Piłki Nożnej ma zająć miejsce Kancelarii Prezydenta RP i rozpocząć działania związane właśnie z Narodową Drużyną Esportu.

Reprezentacja Polski w esporcie najprawdopodobniej skupiać się będzie na piłkarskiej grze FIFA 20. Możliwe jest także powołanie zespół w Rocket League w której to gracz kontroluje samochód wyścigowy zamiast piłkarza.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024