Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady bukmacherskie BetClic wracają do Polski

BetClic ✅ to bez wątpienia jeden z największych i najchętniej odwiedzanych zakładów bukmacherskich w Polsce. W ofercie tego bukmachera można znaleźć zakłady dotyczące między innymi piłki nożnej, rugby, czy hokeja. Umożliwia również typowanie zakładów w sieci. Firma ta dba o szeroki zakres zakładów wzajemnych, dzięki czemu miłośnicy obstawiania z pewnością z radością i ogromną satysfakcją będą korzystać z tego legalnego zakładu bukmacherskiego w Polsce. Oferta BetClic jest porównywalna z innymi, równie ciekawymi zakładami bukmacherskimi w Polsce. Warto jednak zauważyć, że kursy na mecze są jednak znacznie wyższe, niż w przypadku innych firm legalnych bukmacherów.

Jak założyć konto w BetClic?

Proces rejestracji jest prosty i nie powinien sprawiać żadnych problemów osobom, które przynajmniej na poziomie podstawowym opanowały obsługę komputera. Założenie konta w BetClic wygląda dokładnie tak samo, jak na innych stronach internetowych dotyczących zakładów bukmacherskich. Przebrnięcie przez proces rejestracji to dosłownie kilka minut. Na początku każdy użytkownik musi wypełnić intuicyjny i niezwykle prosty formularz rejestracyjny.  Następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość, dzięki skanowi dowodu osobistego lub bardzo wyraźnych jego zdjęć. Trzeba jednak zasłonić wzór podpisu oraz zdjęcie.

Co gracze sądzą o BetClic?

W sieci można dostrzec ogromną ilość pozytywnych opinii o BetClic, osób, które korzystają z usług tego zakładu bukmacherskiego. Doceniają oni tę stronę za szeroki zakres zakładów oraz stabilną stronę internetową. Gracze doceniają również bonus, jaki otrzymują na start, dzięki któremu istnieje możliwość grania bez ryzyka przegranej! To bardzo ważne w przypadku obstawiania na szeroką skalę.

Czy warto?

Bukmacher BetClic otrzymał licencję na prowadzenie legalnych zakładów wzajemnych w sieci, co czyni go kolejnym legalnym bukmacherem w Polsce. To jeden z czołowych bukmacherów na świecie, a korzystanie z jego usług nie jest w żaden sposób obciążone karami finansowymi. To sprawia, że korzystanie z BetClic jest legalne i bezpieczne. Każdy gracz otrzymuje atrakcyjny bonus na start oraz szeroką ofertę zakładów. Warto jednak pamiętać, że hazard jest silnie uzależniający. Bez względu na to, czy gramy legalnie, czy też nie, uzależnienie może stać się silne i doprowadzić do strat zdrowotnych, psychicznych oraz finansowych. W przypadku okazjonalnej chęci obstawiania warto korzystać z usług legalnych firm, do których zalicza się BetClic. Dzięki temu ryzyko kary znika w zupełności. Warto o tym pamiętać.

Pomimo ogromnej wręcz ilości firm bukmacherskich, zaledwie garstka z nich oferuje legalne zakłady. Obecnie zaledwie 10 firm posiada licencję wydawaną przez Ministra Finansów, która umożliwia przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez internet. W przypadku stacjonarnych punktów problem ten znika, gdyż wszystkie punkty prowadzą działalność w sposób legalny i zgodny z prawem. Zmiany zaszły zgodnie z ustawą z 2017 roku, a problem ten był mocno nagłaśniany w mediach. Będzie jednak kolejny, legalny internetowy gracz na polskim rynku zakładów, które oferują internetowe usługi. Mowa o BetClic. 

Kolejny gracz na rynku

26 września BetClic otrzymał licencje wydawaną przez Ministra Finansów. Do momentu wejścia ustawy hazardowej, BetClic nie był legalnym zakładem bukmacherskim online. Obecnie sytuacja się zmieniła i korzystanie z usług tej strony jest w pełni bezpieczne i legalne. Warto jednak pamiętać o tym, że hazard uzależnia. Obecnie BetClic na mocy koncesji, może prowadzić działalność zakładów wzajemnych w sieci. Zalicza się więc do grona legalnych bukmacherów. Warto jednak pamiętać, że w rejestrze rządowym znajduje się ponad 50 domen międzynarodowych BetClic, które są zakazane. Wersja polska jest  w pełni bezpieczna, a korzystanie z niej legalne. Osoby, które korzystają z usług tego bukmachera, powinny mieć świadomość, że korzystanie z jego usług nie wiąże się z sankcjami prawnymi, jakie grożą użytkownikom portali zagranicznych dotyczących obstawiania online zakładów. Kara za korzystanie z takich zakładów może wynosić nawet 3 miliony złotych!

Od kiedy BetClic jest w Polsce legalny?

Jest to sprawa stosunkowo świeża, gdyż BetClic powrócić z impetem na polski rynek pod koniec 2018 roku. Biuro MF poinformowało, iż wniosek BetClic na urządzanie zakładów wzajemnych został pozytywnie rozpatrzony i bukmacher może prowadzić swoją działalność legalnie. Na wielu forach internetowych można dostrzec, że są to doniesienia prawdziwe, a gracze są mile zaskoczeni posunięciem BetClic. Korzystanie z usług legalnych bukmacherów to ogromna korzyść da wszystkich graczy. To pewność finansowa gracza. Dlaczego? Dlatego, że nowa ustawa zakłada obowiązek utrzymywania stabilizacji finansowej wśród legalnych bukmacherów. Każdy z graczy może być pewny wypłacalności bukmachera oraz mieć pewność, że środki zostaną wypłacone szybko i bez żadnych komplikacji!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author