Silesion.PL

serwis informacyjny

Youtuber Medusa wyzywa na pojedynek Karola Bedorfa…ten się zgadza!

Wczoraj w mediach społecznościowych, youtuber i zawodnik Fame MMA, Adrian Salamon znany jako „Medusa”, zapytany przez jednego z fanów o potencjalną walkę z zawodnikiem KSW wyzwał na pojedynek byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa.

  • (Widz) – Kiedy jakaś walka wariacie? Może podejmiesz kogoś z KSW?
  • (Medusa) – Ostatnio na treningach idzie mi kozacko, dawajcie mi tego leszczyka Bedorfa

Karola Bedorf nie pozostał obojętny wobec wyzwania ze strony „Medusy” i odpowiedział na swoim profilu na Instagramie i zaakceptował wyzwanie ze strony YouTubera.

„Posłuchaj mnie ty ośle. Stoczyłeś jedną walką na niby. Nagrywasz jakieś durne filmy na ten swój YouTube. I co ty myślisz, że się możesz panoszyć? Weź zejdź na ziemię łososiu ty.”

https://www.youtube.com/watch?v=9NilGuWg-2g

Nie chce on jednak walczyć z nim na gali, a zaprosił go do Szczecina, aby wyjaśnić całą sprawę.

Karol Bedorf (ur. 27 września 1983 w Szczecinie) – polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki. W latach 2013-2016 międzynarodowy mistrz KSW w wadze ciężkiej.

Medusa Official – polski youtuber streamujący śmieszne telefony, gry i omegle. Streamuje gry z Zigciem i Ptysiem. Miał tzw. dramę z Danielem Magicalem, ponieważ został oskarżony przez niego o rzucenie szklaną butelką w okno jego domu. Często na swój kanał wrzuca vlogi. Ma swoją grupę, Wariaty Medusy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024