Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyzwanie Fortuny – do zgarnięcia 1 000 000 PLN i ponad 100 000 PLN w bonusach

Wyzwanie Fortuny kod MMM600 – do zgarniecia 1 000 000 PLN i ponad 100 000 PLN w bonusach

Wyzwanie Fortuny kod MMM600 – do zgarniecia 1 000 000 PLN i ponad 100 000 PLN w bonusach

W czwartek 10 listopada legalne zakłady sportowe FORTUNA uruchomiły Wyzwanie Fortuny, w którym za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze można wygrać milion złotych! Co ważne, konkurs jest zupełnie darmowy. Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować – nie trzeba wpłacać depozytu czy zawierać zakładu. Każdy gracz ma tylko jedną możliwość uzupełnienia drabinki. Dodatkowo w ramach Wyzwania prowadzony będzie ranking typerów, w którym pula nagród wynosi ponad 100 000 zł.

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Świata i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto wzniesie najcenniejsze trofeum?

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

Podejmij wyzwanie i zawalcz o 1 000 000 ZŁ za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata. Wspomniana kwota zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

Dodatkowo, w ramach konkursu ‘Wyzwanie Fortuny”, zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym gracze mają szansę otrzymać nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 złPięćdziesięciu graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę. Wysokość nagrody będzie zależała, od miejsca, które ostatecznie zajmie gracz.

Zasady konkursu:

 • Data: 10.11 – 20.11.2022 (do godz. 17:00)
 • W czasie trwania konkursu należy zalogować się na swoje iKonto na stronie FORTUNY, w tym poprzez aplikację mobilną i wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych etapów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku poprawnie wysłać zgłoszenie ze swoją drabinką).
 • Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 zł podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.
 • Dodatkowo zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym 50 graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 zł. Gracz może łącznie otrzymać 152 punkty.
 • Możliwość wytypowania turnieju będzie widoczna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza.
 • Konkurs jest darmowy tj. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.
 • Ważna informacja! Przemyśl dobrze konstrukcję swojej drabinki. Masz tylko jedną próbę.

Zasady punktacji w rankingu typerów:

Faza grupowa oraz 1/8 finału pozwala na zdobycie 72 punktów w następujący sposób:

 • za wskazanie prawidłowego miejsca, jakie zajmie każda drużyna w swojej grupie, gracz otrzymuje 1 punkt (maksymalnie 32 punkty),
 • za wskazanie prawidłowej kolejności miejsc (1-4), jakie zespoły zajmą w swojej grupie, gracz otrzyma 2 punkty za każdą prawidłowo wskazaną grupę (maksymalnie 16 punktów),
 • za wskazanie zwycięzcy grupy gracz może otrzymać 1 punkt za każdego poprawnie wskazanego zwycięzcę grupy (maksymalnie 8 punktów),
 • za wskazanie 2 drużyn, które awansują z danej grupy do 1/8 finału gracz może otrzymać 2 punkty za każdą poprawnie wskazaną parę – w tym przypadku nie ma znaczenia pozycja w grupie, a jedynie czy wskazane drużyny znalazły się na miejscach 1-2 w grupie, które są premiowane awansem (maksymalnie 16 punktów).

Faza 1/4 finału pozwala na zdobycie 32 punktów w następujący sposób:

 • za wskazanie drużyny, która przejdzie do 1/4 finału gracz otrzyma 2 punkty (maksymalnie 16 punktów),
 • dodatkowo za wskazanie czterech z ośmiu drużyn gracz otrzyma 2 punkty,
 • za wskazanie pięciu z ośmiu drużyn gracz otrzyma 4 punkty,
 • za wskazanie sześciu z ośmiu drużyn gracz otrzyma 6 punktów,
 • za wskazanie siedmiu z ośmiu drużyn gracz otrzyma 8 punktów,
 • za wskazanie wszystkich drużyn 1/4 finału gracz może otrzymać 16 punktów.

Faza 1/2 finału pozwala na zdobycie 32 punktów w następujący sposób:

 • za wskazanie drużyny, która przejdzie do 1/2 finału gracz otrzyma 4 punkty (maksymalnie 16 punktów),
 • dodatkowo za wskazanie dwóch z czterech drużyn gracz otrzyma 4 punkty,
 • za wskazanie trzech z czterech drużyn gracz otrzyma 8 punktów,
 • za wskazanie wszystkich drużyn 16 punktów.

W finale maksymalnie gracz może uzyskać 16 punktów.

 • wskazanie drużyny, która zagra w finale daje 4 punkty (maksymalnie 8 punktów),
 • wskazanie zwycięzcy 4 punkty,
 • wskazanie prawidłowego wyniku 4 punkty.

Jak poprawnie wypełnić drabinkę i stanąć do walki o 1 000 000 zł?

1. Faza grupowa – ustaw pozycję każdej drużyny w grupie, przeciągając ją na odpowiednie miejsce – 1A, 2A, 3A, 4A itd. dla każdej grupy A-H.

2. 1/8 Finału – Drabinka zostanie uzupełniona automatycznie na podstawie fazy grupowej.

3. Ćwierćfinały – stwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/4 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do ćwierćfinału.

4. Półfinały – stwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/2 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do półfinału.

5. Finał – wybierz drużyny, które awansują do finału i ustal wynik meczu. Pod uwagę brany jest wynik w regulaminowym czasie gry (bez dogrywki), również remis.

6. Pasek postępu rozpocznie się wypełniać na 1/8 finału i osiągnie 100%, gdy wszystkie drużyny zostaną wybrane i ustalony zostanie wynik finału. Kiedy drabinka turniejowa jest w pełni wypełniona, przycisk „Wyślij” stanie się żółty. Po jego naciśnięciu Twoje typy zostaną wysłane bez możliwości ponownego ich edytowania. Aby wziąć udział, musisz być zalogowany.

7. Podgląd uzupełnionego formularza będzie dostępny na iKoncie gracza w zakładce „historia”.

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024