Silesion.PL

serwis informacyjny

Maciej Skorża trenerem japońskiego Urawa Red Diamonds

Maciej Skorza trenerem japonskiego Urawa Reds

Maciej Skorza trenerem japonskiego Urawa Reds

Japoński klub Urawa Red poinformował, że trenerem zespołu do 2023 roku będzie Maciej Skorża.

Urawa Reds to klub, który jest bardzo znany i ma wielu zagorzałych fanów i kibiców. Bardzo pociągały mnie ambicje klubu na nowy sezon (wygranie ACL i walka o tytuł J.League). To jest powód, dla którego jestem przyjąłem ofertę pracy i wierzę, że uda mi się osiągnąć ten cel.” – powiedział Maciej Skorżą

Urawa Red Diamonds w poprzednim sezonie J1 League, uplasował się na 9. miejscu. Maciej Skorża od 19 marca 2018 do 28 lutego 2020 prowadził reprezentację olimpijską Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 12 kwietnia 2021 roku poznański Lech ogłosił, że Maciej Skorża przejmie obowiązki pierwszego trenera. 6 czerwca 2022 Skorża odszedł z klubu z powodów osobistych. Skorża w swojej karierze trenerskiej prowadził też m.in. Legię Warszawa, Pogoń Szczecin i Wisłę Kraków.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024