Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyższe kursy w Totolotku na Ligę Mistrzów i Ekstraklasę

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Już dzisiaj kolejne spotkania w drodze po piłkarską Ligę Mistrzów. Do jednych z najciekawszych meczów trzeba zaliczyć starcia Midtyjlland FC vs Celtic FC oraz Sparta Praga vs Rapid Wiedeń. W pierwszym pojedynku jest na razie stan remisowy (1:1), natomiast w drugim minimalną przewagę mają goście ze stolicy Austrii (1:2). Kto zamelduje się w kolejnej fazie boju po Champions League?

Z kolei, w piątek zawitamy do Zabrza, gdzie może tym razem uda się zobaczyć debiutującego Podolskiego. Nowy nabytek Górnika opuścił pierwsze ligowe spotkanie ze względów braków fizycznych. Jednak według informacji płynących z Górnego Śląska, jest szansa, że zobaczymy jego pojedynki przeciwko obronie Lecha. Czy Mickey van der Hart zostanie poważnie zatrudniony?

W związku z dzisiejszymi rewanżami 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów oraz prawdopodobnym debiutem Lukasa Podolskiego w polskiej Ekstraklasie, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024