26 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyższe kursy w Totolotku na Ligę Mistrzów i Ekstraklasę

Już dzisiaj kolejne spotkania w drodze po piłkarską Ligę Mistrzów. Do jednych z najciekawszych meczów trzeba zaliczyć starcia Midtyjlland FC vs Celtic FC oraz Sparta Praga vs Rapid Wiedeń. W pierwszym pojedynku jest na razie stan remisowy (1:1), natomiast w drugim minimalną przewagę mają goście ze stolicy Austrii (1:2). Kto zamelduje się w kolejnej fazie boju po Champions League?

Z kolei, w piątek zawitamy do Zabrza, gdzie może tym razem uda się zobaczyć debiutującego Podolskiego. Nowy nabytek Górnika opuścił pierwsze ligowe spotkanie ze względów braków fizycznych. Jednak według informacji płynących z Górnego Śląska, jest szansa, że zobaczymy jego pojedynki przeciwko obronie Lecha. Czy Mickey van der Hart zostanie poważnie zatrudniony?

W związku z dzisiejszymi rewanżami 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów oraz prawdopodobnym debiutem Lukasa Podolskiego w polskiej Ekstraklasie, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.