Silesion.PL

serwis informacyjny

Grupa POS-BET kolejny rok ze Śląskiem Wrocław

Grupa POS BET kolejny rok ze Slaskiem

Grupa POS BET kolejny rok ze Slaskiem

Grupa POS-BET i Śląsk Wrocław kontynuują współpracę. Firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych podpisała nową umowę sponsorską, na mocy której trzeci sezon z rzędu wspierać będzie wrocławski klub.

Logo Grupy POS-BET nadal będzie widoczne na spodenkach meczowych pierwszej i drugiej drużyny Śląska Wrocław oraz kobiecego zespołu WKS-u występującego w Ekstralidze. Ekspozycja obejmie także materiały promocyjne klubu, w tym elementy brandingu oraz bandy LED na Stadionie Wrocław.

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Grupą POS-BET i cieszę się, że będziemy kontynuować ją w nowym sezonie. Wsparcie i zaufanie tak wiarygodnego sponsora jest dla nas bardzo cenne i mam nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie nam jeszcze więcej powodów do wspólnej radości – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Współpraca Śląska z Grupą POS-BET zapoczątkowana została w 2019 roku. Dolnośląska firma początkowo pojawiła się na spodenkach ekstraklasowej drużyny, rozszerzając później swoje świadczenia również o zespół kobiet oraz występujące w II lidze rezerwy WKS-u. Wyrazem szczególnego przywiązania do klubu było zaangażowanie w akcję #WszyscyZaŚląskiem podczas trwającej w ubiegłym roku przerwy w rozgrywkach spowodowanej Covid-19. Sponsor zakupił 100 voucherów, które następnie przekazał personelowi medycznemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

  • Śląsk to największy klub w regionie i uznana marka znana w całym kraju, dlatego czujemy wielką satysfakcję, że w nowym sezonie będzie kontynuować nasze wspólne działania. Łączy nas nie tylko współpraca sponsoringowa, ale również duże ambicje i po prostu miłość do sportu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu i trzymamy kciuki za wszystkie drużyny Śląska występujące w rozgrywkach krajowych oraz w europejskich pucharach – zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Grupa POS-BET to firma z branży budownictwa ogólnobudowlanego, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych oraz konstrukcji betonowych, w szczególności hal przemysłowych, zaawansowanych systemów posadzkowych, dróg oraz ścieżek rowerowych w technologii betonu wałowanego. Firma świadczy także usługi mające zastosowanie we wszystkich typach obiektów przemysłowych. Na swoim koncie ma szereg innowacyjnych projektów: Multimedialną Fontannę Pergola, wielopoziomowy parking podziemny na pl. Nowy Targ, zaplecze techniczne Portu Lotniczego we Wrocławiu oraz aktualnie realizowane prace infrastrukturalne dla obiektu Sky Tower.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author