Silesion.PL

serwis informacyjny

Wystawa Klocków LEGO w Wiśle – premierowa ekspozycja

SMERFY

SMERFY

W dniu 28 kwietnia 2023 roku, w Wiśle, ponownie zostanie otwarta Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO®, ciesząca się ogromną popularnością. Organizator wystawy, Rafał Szymański, zapewnia, że na każdej edycji prezentowany jest zupełnie nowy, premierowy model, co również miało miejsce w tym roku.

Największą atrakcją tegorocznej edycji w Wiśle jest trzymetrowy model Tie Fightera Gildii Górniczej, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych statków z sagi STAR WARS. Do zbudowania tego imponującego modelu wykorzystano aż 150 000 kultowych klocków LEGO®.

Wystawa oferuje wiele interesujących propozycji dla małych i dużych fanów klocków LEGO®. Oto kilka zupełnie nowych i najciekawszych z nich:

„7 CUDÓW WISŁY” – CZYLI NAJWAŻNIEJSZE SYMBOLE MIASTA

Tak postanowiono nazwać 7 najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Perle Beskidów. Wśród budowli znalazły się między innymi: Wiślański Rynek, Kościół Ewangelicki, Amfiteatr, Zameczek Prezydencki, Wiadukt kolejowy Łabajów, Zameczek Habsburgów oraz Barania Góra. Odwiedzając WISŁĘ koniecznie trzeba zobaczyć „7 cudów Wisły” stworzonych z klocków LEGO®.

Jeśli ktoś odwiedza Wisłę, nie może przegapić możliwości zobaczenia “7 Cudów Wisły” wykonanych z klocków LEGO®. Każdy z tych symboli został wiernie odtworzony w postaci klockowej makietki, co stanowi niezwykłą atrakcję dla turystów.

WIŚLAŃSKI MIŚ

Replika symbolu miasta, kamiennego niedźwiedzia, którego na codzień można zobaczyć w Parku Kopczyńskiego,wykonana z klocków LEGO®

MAKIETY INSPIROWANE SCENAMI ZE ZNANYCH BAJEK

Na Wystawie nie zabraknie również specjalnych gości czyli bohaterów bajek i filmów dla najmłodszych. Zobaczyć będziemy mogli między innymi makiety inspirowane scenami z bajek: Świnka Peppa,Psi Patrol, Kubuś Puchatek i Przyjaciele,Smerfy oraz PingwinyzMagdagaskaru.

WIEŻA ROSZPUNKI

Mający 3 metry wysokości model inspirowany wieżą z bajki Zaplątani.

TRIBUTE TO THE BEATLES

Makieta poświęcona słynnej Czwórce z Liverpoolu. Zaprezentowane będą między innymi podobizny oraz repliki gitar, perkusji czy instrumentów klawiszowych legend rocka.

STREFA STAR WARS

Niezwykła strefa stworzona specjalnie dla fanów kultowej sagi stworzonej przez George’a Lucasa. Popiersia, Kylo Rena , Boba Fett’a oraz Szturmowca Sithów . Oprócz tego zobaczyć będzie można rekonstrukcje 7 najpopularnieszych droidów. Wykonane z klocków kopie rękojeści mieczy świetlnych najsłynniejszych Jedi i Sithów , oraz pistolety Hana Solo, Lei Organy i Laserowa Kusza Chewbaccki.

Fun Park

Dla wszystkich fanów oprócz możliwości zobaczenia niesamowitych modeli z klockLEGO® ów przygotowano również specjalną strefę Fun Park, gdzie każdy może puścić wodzę swojej wyobraźni.To wyjątkowe miejsce, gdzie z pomocą wielu znajdujących się tam inspiracji można bawić się niezliczoną ilością klocków, zupełnie inaczej niż w domu

Oprócz Wystawy z imponującymi modelami z klocków LEGO® dodatkowa otwarta zostanie również Wystawa 3D Trick Gallery. To miejsce gdzie można wykonać niesamowite zdjęcia w niecodziennych, abstrakcyjnych a czasem nawet niemożliwych sytuacjach. To doskonały pomysł na zabawę dla całej rodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy nawet randkę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024