Silesion.PL

serwis informacyjny

Wysoki kurs w Fuksiarz: Raków wygra z Legią

MEGA BOOST w Fuksiarz Rakow wygra z Legia

MEGA BOOST w Fuksiarz Rakow wygra z Legia

Cały piłkarski świat żyje zbliżającym się El Clasico, ale w naszej rodzimej Ekstraklasie również nie zabraknie emocji – wychodząca z kryzysu Legia zmierzy się w meczu wyjazdowym z liderem rozgrywek, Rakowem Częstochowa. Czy Raków udowodni swoją dominację i wygra spotkanie ze stołeczną drużyną?

Legalny bukmacher FUKSIARZ podnosi kurs na zwycięstwo drużyny Marka Papszuna! Było 1.93 – jest 2.15! Podwyższony kurs znajdziecie w zakładce BOOST na stronie Fuksiarza. Zwycięstwo Rakowa po podwyższonym kursie można zagrać maksymalnie za stawkę 100 zł i można je łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty na kuponach AKO.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023