Silesion.PL

serwis informacyjny

Wypadek na autostradzie A4 okolicach węzła Kąty Wrocławskie. Tworzą się kilkukilometrowe korki

Na autostradzie A4 doszło do wypadku z udziałem dwóch busów i trzech samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia, a jezdnia w kierunku Wrocławia pozostaje zablokowana, co przynosi za sobą znaczne utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 8 września, tuż po godzinie 8 rano, na 140 kilometrze autostrady A4, w okolicach węzła Kąty Wrocławskie. Wstępne ustalenia sugerują, że kierowca jednego z samochodów osobowych uderzył w tył pojazdu jadącego przed nim, co wywołało serię kolizji z udziałem pozostałych pojazdów.

Wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i została natychmiast przewieziona do szpitala. Skutkiem tego wypadku jest również zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia. Na chwilę obecną utrudnienia w ruchu sięgają kilkunastu kilometrów. Przewidywane jest, że utrudnienia potrwają do około godziny 10 rano.

Kierowcy, którzy planują podróżować autostradą A4 w kierunku Wrocławia, powinni rozważyć alternatywne trasy, aby uniknąć opóźnień.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *