Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyjście największego bukmachera z Polski wielkim sukcesem PiS?

Ustawa hazardowa PiS sprawiła że zagraniczne firmy bukmacherskie, które przez lata kpiły z polskiego prawa, teraz się przestraszyły.

 

To może być wielki sukces PiS. Jeden z największych nielegalnych serwisów bukmacherskich w Polsce ma wycofać się z naszego kraju. Bet365 robi to pod wpływem ustawy hazardowej, która nawet jeszcze nie weszła w życie.

 

Jednak to decyzja bet365 oznacza, że w Ministerstwie Finansów mogą otwierać szampana. Ustawa hazardowa PiS sprawia bowiem że firmy, które przez lata kpiły z polskiego prawa, teraz się przestraszyły. Dziś do nielegalnych serwisów należy ok. 90 proc. rynku wartego nawet 5 mld zł rocznie.

Jeśli udziały bet365 wynosiły w nim choćby 10 procent, to oznacza, że rezygnuje z 500 mln zł przychodów. To nawet dla niego spora kwota.

Zadowolone mogą być też legalnie działające firmy – eFortuna, STS czy Milenium. To one będą mogły bowiem przejąć część klientów bet365.

Czytaj więcej na Money.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024