Silesion.PL

serwis informacyjny

Wygraj bilety na Legię Warszawa w stacjonarnych punktach Fortuna

Legia to Twój faworyt w drodze po tytuł mistrza Ekstraklasy? Postaw na Legię i włącz się do rywalizacji o podwójne zaproszenie na szlagierowe spotkanie z Koroną Kielce. Do wygrania również oldschoo(L)owe smycze!

Weź udział w wyjątkowej promocji skierowanej do Klientów typujących w dedykowanych punktach przyjmowania zakładów*. Masz szansę zgarnąć podwójne zaproszenie na nadchodzące spotkanie Legia Warszawa-Korona Kielce z dnia 30.11.2019. W stacjonarnych punktach* zakładów bukmacherskich Fortuna czekają na Ciebie również unikatowe, legijne smyczki!

Jak przystąpić do promocji?

Wystarczy, że w dniach 22-29 listopada obstawisz zakład w wybranych punktach* za kwotę minimalną 10 zł brutto (w przypadku smyczy) lub 50 zł brutto (w przypadku biletów), uwzględniając na kuponie wspomniane spotkanie. Nie zwlekaj, obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”!

*Lista punktów objętych promocją:

  • Punkt przy ul. Żeromskiego 23/5 w Sochaczewie
  • Punkt przy ul. Waszyngtona 42 w Warszawie
  • Punkt przy ul. Reymonta 12 w Warszawie
  • Punkt przy ul. Młoda 30 w Warszawie
  • Punkt przy ul. Słomińskiego 15/503 w Warszawie
  • Punkt przy ul. Warszawska 23 w Piasecznie
  • Punkt przy ul. Radiowa 16/4 w Warszawie

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024