Silesion.PL

serwis informacyjny

Black Friday: Na AliExpress zamówisz do Paczkomatu InPost. Sprawdź dodatkowy rabat ✂

InPost łączy siły z AliExpress – globalną platformą zakupową z grupy Alibaba. Od teraz klienci mogą zamawiać paczki z Chin bezpośrednio do Paczkomatów w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Wasze zakupy na AliExpress będą jeszcze wygodniejsze i prostsze!

Flagowy smartfon, inteligentny smartwatch, bezprzewodowe słuchawki, a może elektryczna szczoteczka do zębów? Kto nigdy nie kupował na popularnym „Ali”, niech pierwszy podniesie rękę. Uwielbiamy przecież zakupy, jeśli nie musimy przepłacać.

AliExpress pozwala konsumentom kupować produkty bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. Platforma zdobyła olbrzymią popularność dzięki niskim, konkurencyjnym cenom, olbrzymiemu asortymentowi i przejrzystemu procesowi reklamacji. Według danych Gemius, z oferty światowego giganta branży e-commerce skorzystał już co ósmy polski internauta – jest on w samej czołówce najczęściej wybieranych platform zakupowych w Polsce.

Strategiczna współpraca InPost z AliExpress to ważne wydarzenie dla tych klientów, którzy w internetowych zakupach cenią wygodę, niskie koszty, szybkość dostawy oraz dostępność.

Nasze usługi idealnie odpowiadają na potrzeby użytkowników AliExpress – strategiczne partnerstwo z gigantem światowego rynku e-commerce to dla nas wielki sukces. Przewidujemy znaczne zwiększenie wolumenu obsługiwanych przez nas przesyłek, który i tak rośnie ponad dwukrotnie szybciej niż rynek e-commerce w Polsce. Jesteśmy na to przygotowani – wciąż rozwijamy sieć Paczkomatów® InPost, która liczy obecnie ponad 5000 urządzeń w całej Polsce. Wierzymy, że wiadomość o współpracy InPost z AliExpress będzie świetną informacją dla wszystkich osób lubiących zakupy w Internecie – klienci e-commerce cenią możliwość odbioru paczki w Paczkomacie® przede wszystkim za nieograniczoną dostępność 24h/7, wygodę i niskie koszty usługi. Współpraca obu firm gwarantuje bezpieczną realizację dostawy bezpośrednio z Chin do wybranego Paczkomatu® InPost w Polsce – co z całą pewnością zachęci nowych klientów do zakupów w AliExpress.” – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Obserwujemy bardzo dynamiczny wzrost polskiego rynku e-commerce – a jednym z naszych kluczowych priorytetów jest poprawa logistyki dla polskich klientów. InPost jest bardzo ceniony przez kupujących w Internecie – a dzięki rosnącej sieci i infrastrukturze logistycznej jest naturalnym strategicznym partnerem dla AliExpress” – dodaje Gary Topp, Senior Operation Manager w AliExpress.

Kupowanie i zamawianie przedmiotów na AliExpress jest niezwykle intuicyjne. Transakcje dodatkowo ułatwia fakt, że platforma od niedawna jest dostępna również po polsku. W serwisie działają szybkie płatności online, co sprawia, że opłacenie zamówienia jest bezproblemowe.

Aby zamawiać do Paczkomatów InPost należy w górnej części strony głównej wybrać dostawę do Polski, zaznaczyć polską wersję językową, a także uzupełnić dane adresowe z poziomu swojego konta. Opcja Paczkomaty InPost jest dostępna w ramach AliExpress Standard Shipping przy zakupach o wartości powyżej $5. Wybór Paczkomatu z mapy możliwy jest na poziomie koszyka.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author