Silesion.PL

serwis informacyjny

Współpraca TVBET z polskim bukmacherem SuperBet

Wspolpraca TVBET z polskim bukmacherem SuperBet

Wspolpraca TVBET z polskim bukmacherem SuperBet

Klienci SuperBet mogą teraz korzystać z wysokiej jakości pakietu produktów TVBET . Trzy najwyższej klasy gry na żywo są już dostępne dla klientów bukmacherów, a kolejne są w przygotowaniu. TVBET jest dostawcą usług oprogramowania dla zakładów online i offline pod klucz.

Od 2016 roku oferuje alternatywę dla fanów sportu – zakłady na znane wszystkim loterie na żywo i gry karciane. Innowacją TVBET jest to, że przystosował gry takie jak Poker czy Keno do świata streamingu online z możliwością obstawiania wyników tych gier. Główną cechą takich gier jest to, że są
dostępne 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Tym razem TVBET łączy siły z SuperBet, aby rozszerzyć obecność swojego produktu w Polsce za pośrednictwem superbet.pl. SuperBet to bukmacher, który zaczął świadczyć swoje usługi początkowo w Rumunii w 2009 roku. Następnie SuperBet rozpoczął swoją działalność w Polsce z 48 punktami stacjonarnymi.

W 2019 roku SuperBet mógł świadczyć w Polsce swoje usługi online, więc zaczął rozwijać wysokiej jakości usługi online dla zakładów. Dziś SuperBet oferuje klientom wiele opcji zakładów. Na polskiej stronie SuperBet gracze mogą znaleźć zakłady na żywo, wiele dyscyplin sportowych, takich jak tenis, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, e-sport, sporty wirtualne.

Początkowo oferta TVBET będzie składać się z 3 gier, a do zaoferowania będzie jeszcze wiele innych:


● PokerBet : popularna gra online dla bukmacherów oparta na dobrze znanej zasadzie Texas Hold’em Poker. Podczas gry istnieje pięć rund, w których gracze mogą stawiać zakłady: Zakład początkowy, Pre-flop, Flop, Turn i River.

● 21Bet (lub Blackjack) : Jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Atrakcją tej gry jest prostota zasad. Dwóch graczy musi zdobyć punkty najbliżej 21, tak jak w zwykłym blackjacku.

● War of Elements (Wojna) : prosta i szybka gra, w której gracz powinien wybrać, czyja karta wygra w pojedynku – gracza czy krupiera.

Nicholas Yu, menedżer w Superbet , skomentował: „Widzimy ogromny potencjał w naszej współpracy z TVBET, oczekujemy, że ich zestaw gier będzie hitem wśród naszych polskich klientów, zwiększając zadowolenie i zadowolenie klientów. Superbet czerpie inspirację z nowej umowy i oczekuje długoterminowej silnej współpracy”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024