Silesion.PL

serwis informacyjny

Program poleceń Pokémon GO już działa! Podróże z przyjaciółmi są zawsze najlepsze.

Zaproś przyjaciela do Pokemon Go

Artykuł sponsorowany

Program poleceń Pokémon GO jest teraz aktywny na całym świecie!

Pamiętasz, jak to było, gdy po raz pierwszy zacząłeś swoją przygodę z Pokémon GO? Czy w twoim życiu byli inni trenerzy, którzy pomogli ci na drodze do stania się najlepszym, jakim możesz być? Mamy nadzieję, że program poleceń zachęci Cię do skontaktowania się i udzielenia pomocnej dłoni również znajomym. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby razem cieszyć się Pokémon GO i jest to doskonała okazja, aby powitać (lub powitać z powrotem) Trenerów w naszej społeczności. Jedźmy w tę podróż – razem!

Każda podróż jest lepsza z przyjaciółmi. Dlaczego więc nie zaprosić znajomych, aby dołączyli do Ciebie?

Niezależnie od tego, czy twój przyjaciel gra po raz pierwszy, czy wraca po przerwie, otrzyma nagrody, takie jak spotkania z Pokémonami, rzadkie cukierki, inkubatory i nie tylko, gdy osiągną kamienie milowe w swojej przygodzie – i ty też! Ponieważ Sezon Legend wciąż trwa, jest to idealny moment, aby zaprosić znajomych do dołączenia do Twojej podróży.

Jak polecić znajomego

  1. Przejdź do ekranu Znajomi i dotknij Zaproś, aby otrzymać kod polecający.
  2. Udostępnij ten kod znajomemu, który jest nowy w Pokémon GO lub który nie grał od co najmniej 90 dni.
  3. Po wprowadzeniu Twojego kodu polecającego – podczas procesu rejestracji lub później na ekranie Znajomi – oboje zaczniecie otrzymywać nagrody.
  4. Gdy twój przyjaciel osiągnie kamienie milowe na swojej drodze, oboje otrzymacie więcej nagród. Pomóż im po drodze!

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych władz ds. Zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Pamiętaj, aby obserwować nas w mediach społecznościowych, wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push i zasubskrybować nasze e-maile, aby być na bieżąco.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024