Silesion.PL

serwis informacyjny

Wraca Fantasy Ekstraklasa 2019/2020

Wraca Fantasy Ekstraklasa! Znów będzie można poczuć się jak prawdziwy menedżer, tworząc swoją drużynę w Fantasy Ekstraklasie 2019/20.

Fantasy Ekstraklasa to największy tego typu piłkarski konkurs w Polsce, a gra stała się już nieodłącznym elementem rozgrywek. Grają w nią najzagorzalsi sympatycy ekstraklasowych drużyn, ci oglądający naszą ligę nieregularnie, ale także dziennikarze i piłkarze. Oprócz emocji Fantasy Ekstraklasa to duża wartość biznesowa. W poprzednim sezonie użytkownicy zarejestrowali ponad 60 tys. drużyn, co przełożyło się na wygenerowanie blisko 30 mln odsłon. Serwis pozwala na tworzenie bazy danych użytkowników, istotnej m.in. w kontekście sprzedaży praw mediowych

Fantasy Ekstraklasa to największy tego typu piłkarski konkurs w Polsce, a gra stała się już nieodłącznym elementem rozgrywek. Grają w nią najzagorzalsi sympatycy ekstraklasowych drużyn, ci oglądający naszą ligę nieregularnie, ale także dziennikarze i piłkarze. Oprócz emocji Fantasy Ekstraklasa to duża wartość biznesowa. W poprzednim sezonie użytkownicy zarejestrowali ponad 60 tys. drużyn, co przełożyło się na wygenerowanie blisko 30 mln odsłon. Serwis pozwala na tworzenie bazy danych użytkowników, istotnej m.in. w kontekście sprzedaży praw mediowych.

Fantasy Ekstraklasa dostępna jest pod adresem fantasy.ekstraklasa.org. Sezon PKO Ekstraklasy rozpocznie się 19 lipca, ale już dzisiaj kibice mogą sprawdzać się w roli menedżerów – tworzyć własne jedenastki i rywalizować z przyjaciółmi oraz kibicami tej samej ligowej drużyny. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Każdy ze zwycięzców 16 lig klubowych otrzyma oryginalną koszulkę meczową z autografem wybranego piłkarza. To niejedyne nagrody. W klasyfikacji generalnej, miesiąca, specjalnej rozgrywce Ekstraklasa CUP czy Pucharze Fantasy będzie można wygrać m.in. oficjalną piłkę meczową, zestawy klubowych gadżetów czy limitowany zegarek ekstraklasy.

Źródło: artykuł sponsorowany

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author