Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Jose Mourinho wróci na ławkę trenerską?

Jose Mourinho pozostaje bez pracy od grudnia, gdy został zwolniony z Manchesteru United. Czy jego następnym klubem będzie zespół z Bundesligi? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Jose Mourinho wróci na ławkę trenerską?

  • Tak – kurs 2
  • Nie – kurs 1.64

Być może nowym miejscem pracy Portugalczyka będzie jeden z niemieckich klubów. “Uczę się niemieckiego” – przyznał Portugalczyk na łamch “La Gazzetta dello Sport”. Popularny “Mou” niegdyś stwierdził, że bierze pod uwagę jedynie trenowanie zespołów z krajów, których zna języki. Ponadto Jose Mourinho odrzucił ofertę prowadzenia Guangzhou Evergrande.

Gdyby Portugalczyk przyjął propozycję z Chin zostałby najlepiej opłacanym trenerem w historii, zarabiając 100 miliony euro w trzy lata. W ostatnich tygodniach był łączony z pracą m.in. w Interze Mediolan i PSG. Pierwszy klub zatrudnił Antonio Conte, a drugi postanowił pozostawić na stanowisku Thomasa Tuchela.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024