Silesion.PL

serwis informacyjny

World Laser Show – Silesia GO. Trzy wyjątkowe dni światła i laserów na powitanie wiosny

World Laser Show – Silesia Go – Arena Zabrze

World Laser Show – Silesia Go – Arena Zabrze

Jeśli prawdziwie szalone i pełne koloru powitanie wiosny, to tylko podczas widowisk w Arenie Zabrze!
To niezwykłe wydarzenia, dzięki którym będzie można się przekonać, jak niesamowite możliwości mają lasery.  W przestrzeni zabrzańskiego stadionu powstanie świat oszałamiających doznań wizualnych i dźwiękowych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne sprawią, że zostanie wykreowany tam świat, jaki przekroczy granice ludzkiej wyobraźni. Efekty laserowe zostaną wzbogacone pokazami z użyciem ogni oraz dymnymi z CO2. Nie zabraknie także wystrzałowych efektów pirotechnicznych, których nie powstydziłby się hollywoodzki plan filmowy. 

        Już więcej się nie da?   Ależ skąd! Bedzie jeszcze video mapping, multimedialne animacje, fontanny z ogniem i muzyka o tak doskonałym brzmieniu, że zostaną zaspokojone gusta nawet najwybredniejszych słuchaczy.

Na zakończenie laserowego show, trzeciego dnia zabrzańskiej imprezy, odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Laserów, podczas którego trzy drużyny zaprezentują trzy najpiękniejsze pokazy, walcząc o zwycięstwo. Decyzja, kto zajmie miejsce na podium, będzie należała do widzów. W ten sposób zapadnie werdykt o niemal historycznym znaczeniu, bo takie show odbędzie się w Polsce po raz pierwszy.

Arena Zabrze

  • 25 marca godz. 19.00
  • 26 marca godz. 20.00
  • 1 kwietnia godz. 20.00

Bilety na wydarzenia 25, 26 marca oraz 1 kwietnia pojedyncze lub łączone dostępne na: Górnik Zabrze, Bilety24.pl i ebilet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author