Silesion.PL

serwis informacyjny

Spektakularne widowisko laserowo – multimedialne – 25 i 26 marca.

World Laser Show – Silesia Go – Arena Zabrze

World Laser Show – Silesia Go – Arena Zabrze

Po raz pierwszy w Polsce, zaprezentowany zostanie wyjątkowy w swojej formie i skali Międzynarodowy Festiwal Laserów, w którym zobaczyć będziemy mogli 3 konkursowe pokazy renomowanych drużyn z różnych części świata. To widzowie ocenią i wybiorą, która drużyna okaże się najlepsza.

Prestiż oraz światowy poziom wydarzenia organizowanego na stadionie Górnika Zabrze zapewniają topowi polscy twórcy z branży techniki scenicznej oraz kreatywnej kreacji kultury.

Wyjątkowość laserowych pokazów to feeria kolorów, niezwykła dynamika i złożoność artystyczna animacji graficznych oraz ogromna moc laserów.

World Laser Show to spektakularne show, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w fascynujących, przestrzennych pokazach laserowych wspartych pokazami z użyciem ognia oraz dymnym CO2 i pirotechniką sceniczną. To także video mapping, muzyka koncertowej jakości, fontanny z ogniem oraz multimedialne animacje na światowym poziomie.

Bilety na wydarzenia 25, 26 marca oraz 1 kwietnia dostępne na:

  • Górnik Zabrze
  • Bilety24.pl
  • eBilet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author