Silesion.PL

serwis informacyjny

Wojciech Szczęsny do Peszki o swoim ojcu: “”Dobrze ch***wi robisz”.

SuperBet: program YT pt. “Bez masek- Peszko i Wawrzyniak vs hej” duetu Koprowiak i Zasępa

Sławomir Peszko, obecnie piłkarz Wieczystej Kraków opowiedział w programie “BEZ MASEK” o konflikcie z Maciejem Szczęsnym. Wspominał w nim między innymi o konflikcie z Maciejem Szczęsnym, byłym reprezentantem Polski w latach 1991-1996, który oceniło zachowanie Peszki: “Jeśli grasz w reprezentacji i dajesz się zamknąć w izbie wytrzeźwień, to jesteś głąbem, kołkiem i debilem“. Przypomnijmy: w 2012 roku Sławomir Peszko został wyrzucony z reprezentacji Polski po incydencie, do którego doszło w Niemczech. Peszko, będąc wtedy piłkarzem niemieckiego FC Koeln po kłótni z taksówkarzem, który odwoził Polaka do domu, trafił na policję, a ta zamknęła go na izbie wytrzeźwień.

Peszko złożył pozew o zniesławienie przeciwko Maciejowi Szczęsnemu (od 17:41 w filmie “Bez Masek”) – “Sprawę oczywiście wygrałem w drugiej instancji. Były oficjalne przeprosiny i wpłacone pieniądze na jakiś cel charytatywny. Ale tu akurat wybrałem sobie tylko jedną osobę z tych, które to wszystko hejtowały, bo był też znaną osobą, z dużą charyzmą. Być może lepszym piłkarzem, może więcej osiągnął. Nie wiem.” Cały wywiad możecie zobaczyć w załączonym materiale:

Jakub Wawrzyniak i Sławomir Peszko vs. #HEJT​. Pierwszy odcinek nowego cyklu tematycznego autorstwa Jolanty Zasępy i Izy Koprowiak będą dotykać najtrudniejszych tematów.

Jak zareagował na pozew kolega z reprezentacji, Wojciech Szczęsny? Peszko oznajmił: – “Ale oni nie mieli wtedy ze sobą kontaktu, więc nie interesowało mnie to. Jak Wojtkowi powiedziałem, że chodzi o jego ojca, to odpowiedział mi: “Dobrze ch***wi robisz” czy coś tam machnął. Takie relacje mieli. Nie wiem, jak jest teraz.”

21 stycznia 2021 roku zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

Sławomir Peszko zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę.  O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród – niespodzianek dla graczy, także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób  
o okazałe pule nagród.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – komentuje Peszko.

Izabela Koprowiak i Konrad Szymański, z którymi bukmacher rozszerza dotychczasową współpracę, oraz Jolanta Zasępa jako ambasadorzy wywodzący się z mediów i social mediów, wiedzą jak zapewnić zasięg swoich treści w różnych grupach docelowych, nie tylko tych najmocniej zainteresowanych sportem. Celem Superbetu jest, aby równie popularna wśród sympatyków zakładów stała się funkcjonalność SuperSocial, czyli wbudowana w aplikację własna społeczność typerska, dająca możliwość dzielenia się zagraniami, wrażeniami i sukcesami z innymi członkami biało-czerwonej drużyny bukmachera.

Duet Koprowiak i Zasępa poprowadzi wspólnie jedną z serii na kanale YouTube Superbet, gdzie pojawi się nowy, różnorodny kontent produkowany właśnie przez Zasępę.

  • Wojciech Tomasz Szczęsny ur. 18 kwietnia 1990 w Warszawie – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus F.C. oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2012 i 2016. Syn Macieja Szczęsnego.
  • Maciej Wawrzyniec Szczęsny ur. 28 czerwca 1965 w Warszawie – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Ojciec Wojciecha Szczęsnego. W latach 1991–1996 reprezentant Polski. Jedyny zawodnik, który zdobył mistrzostwo Polski z czterema różnymi klubami. Po zakończeniu kariery sportowej fotograf, trener, komentator telewizyjny i ekspert piłkarski.
  • Sławomir Konrad Peszko ur. 19 lutego 1985 w Jaśle – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Wieczysta Kraków. Uczestnik Mistrzostw Europy 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018, reprezentant Polski w latach 2008–2018.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024