Silesion.PL

serwis informacyjny

Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski z mocnym partnerem w 60. Rajdzie Barbórka

Wojciech Chuchala i Sebastian Rozwadowski z mocnym partnerem SUPERBET w 60. Rajdzie Barborka

Wojciech Chuchala i Sebastian Rozwadowski z mocnym partnerem SUPERBET w 60. Rajdzie Barborka

W najbliższy weekend, do rywalizacji wraca jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski: Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski. Ceniona dwójka postanowiła sprawić niespodziankę i stanie na linii startu 60. Rajdu Barbórka. Ambitny projekt doszedł do skutku między innymi dzięki Zakładom Bukmacherskim SUPERBET – nowemu partnerowi zespołu. Marka zaangażowała się w motorsport na jubileusz kultowej Barbórki, stawiając na utytułowany zespół mistrza Europy FIA ERC2 2016 i mistrza Polski 2014.

Wicemistrzowie RSMP 2021 otrzymają do dyspozycji Skodę Fabia Rally2 evo, której obsługą zajmie się firma Car Speed Racing. To dokładnie ten sam egzemplarz, którym w zeszłym sezonie wywalczyli drugie miejsce na podium klasyfikacji generalnej. Trudno więc o lepszą zapowiedź wrażeń, jakie czekają na tłumy widzów, pomiędzy 2 i 3 grudnia. Kibice mogą być pewni, że duet Chuchała – Rozwadowski od pierwszego metra odcinka ruszy do rywalizacji o zwycięstwo. Priorytet to oczywiście sobotni wieczór i walka o najcenniejsze polskie trofeum – statuetkę Kryterium na ulicy Karowej.

Wśród 130 zgłoszeń są najlepsi zawodnicy rajdowi i wyścigowi, którzy na koniec sezonu mają okazję zmierzyć się w wyjątkowych okolicznościach i wyłonić najlepszego w swoim gronie. Załoga reprezentująca barwy SUPERBET dołączy do najliczniej obsadzonej klasy R1, dla najmocniejszych samochodów z napędem 4WD. Nie zabraknie konstrukcji historycznych i silnego składu w „ośce”, więc najbliższy weekend, każdy pasjonat sportu i motoryzacji będzie mógł znaleźć na Barbórce coś ciekawego.

60. Rajd Barbórka to dwa dni i w sumie sześć odcinków specjalnych, które wytyczone będą w Pruszkowie, w obrębie Autodromu Słomczyn, na terenach Toru Konnego Służewiec oraz tradycyjnie na Autodromie Bemowo – gdzie obok zaplanowano park serwisowy. Łączny dystans to 23,8 km.

Wyniki rywalizacji wyłonią najlepszych, którzy w sobotę wieczór, wśród tłumów kibiców, zmierzą się z najpiękniejszym odcinkiem specjalnym w Polsce. Atmosfery, jaka w ten jeden szczególny dzień panuje na ulicy Karowej, nie da się porównać z żadnym wydarzeniem sportowym w naszym kraju. To święto każdego fana motorsportowej rywalizacji, na dziesiąte części sekundy.

„Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski to młodzi, ambitni sportowcy, którzy w duchu fair-play mierzą w najwyższe cele i chcą wzbudzać w kibicach czyste emocje. Idealnie wpisują się w wartości, którym hołduje nasza marka. Motorsport to generator unikalnych wrażeń, a my z takimi chcemy się kojarzyć” – podkreśla Adam Lamentowicz, CEO SUPERBET w Polsce.

„Mam dużo dobrych wspomnień z Rajdem Barbórka i nie ukrywam, że bardzo chciałbym wrócić tegorocznym wynikiem do najlepszej formy. Specyfika zawodów wymaga, żeby być szybkim od pierwszego metra, dlatego mimo krótkiego dystansu, to intensywny rajd. Wiem, że nie będzie to łatwe w tak mocnej obsadzie, ale szansa zmierzenia się w gronie topowych zawodników, to najlepsza motywacja” – mówi Wojciech Chuchała i dodaje: „Chcemy podziękować kibicom i partnerom za wsparcie. Dostaliśmy szansę, by nawiązać współpracę z firmą SUPERBET. Chcemy godnie reprezentować barwy, ale też pokazać piękno sportu samochodowego i marketingowy potencjał”.

Cieszę się, że tak silna i zasłużona dla sportu firma, jak SUPERBET, właśnie nam zaufała, by poszerzyć swój zasięg o sport samochodowy. To dla nas ogromna szansa i mocny zastrzyk energii przed rywalizacją na Barbórce i o statuetkę Pani Karowej. Jak zawsze w naszym zespole, nastawienie jest bojowe i pełna gotowość do walki. Nastawiamy się na atak od pierwszego metra, ale wiem, że Wojtek będzie chciał swoją jazdą rozgrzać serca kibiców, więc spodziewam się kilku widowiskowych fragmentów w naszym wykonaniu” – twierdzi Sebastian Rozwadowski.

O Superbet:

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024