Silesion.PL

serwis informacyjny

W meczu Polski z Francją pozostaje liczyć na cud? Analitycy bukmachera nie pozostawiają złudzeń.

gosuperbet

gosuperbet

Kiedy Leo Messi podchodził do jedenastki, prawdopodobieństwo bramki wyrażone w kursach wynosiło blisko 75%. Mimo to aż 87% graczy typowało, że Argentyńczyk nie pokona Wojciecha Szczęsnego. Cudowna parada bramkarza Juventusu pozwoliła więc zarobić nie tylko Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

Podobnego optymizmu nie widać niestety w ocenie naszych szans przed niedzielną potyczką w 1/8 finału. Według analityków firmy Superbet, prawdopodobieństwo, że zakończymy katarską przygodę wynosi aż 89%. Mimo to, co czwarty typujący obstawia zwycięstwo Polski.

Krychowiak tradycyjnie z żółtą kartką

Przez długi czas języczkiem u wagi w grupie C były żółte kartki, których korzystny bilans dawał nam awans do dalszej fazy. W meczu z Argentyną jedynym napomnianym zawodnikiem w naszych szeregach był Krychowiak, który obejrzał kartonik w 78. minucie. Jak się okazuje, zdarzenie to było jednym z najczęściej obstawianych przed spotkaniem. Również w trakcie meczu wielu graczy wskazywało na takie rozstrzygnięcie. Ostatnie zakłady na żółtą dla Krychowiaka zawarto w 70. minucie. 8 minut później nazwisko defensywnego pomocnika znalazło się w sędziowskim notesie.

W 72. minucie na boisku pojawił się Artur Jędrzejczyk. Co ciekawe, w tak krótkim czasie postawiono więcej zakładów na kartkę dla defensora Legii, niż w całym meczu na żółtą dla „Krychy”.

Przegramy, ale nieznacznie?

Analitycy i eksperci nie pozostawiają złudzeń. Szanse na korzystne dla nas rozstrzygnięcie są iluzoryczne. Dwa najbardziej prawdopodobne rezultaty to 2:0 i 1:0 dla Francji (18% i 16.5%). Wynik 0:1 dla Polski to ledwie 4% szans. Prawdopodobieństwo, że nie znajdziemy drogi do siatki szacowane jest na 60%, a tego, że w meczu padną co najmniej dwie bramki – 78%.

Francja zaczyna poważne granie

Trójkolorowi bez przeszkód przeszli fazę grupową, choć w ostatnim meczu dali odpocząć liderom i ulegli 0:1 Tunezji. W niedziele wyjdą więc na boisko wypoczęci i zdeterminowani, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. W ich szeregach pierwsze skrzypce grał będzie zapewne Kylian Mbappe, faworyt ekspertów w walce o koronę króla strzelców.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).