Silesion.PL

serwis informacyjny

Winmasters kolejnym bukmacherem wycofującym się z Polski

Kolejną wiadomością dnia jest informacja o wycofaniu się bukmachera Winmasters z ofert dla polskich graczy. Do wejścia nowej ustawy hazardowej pozostało 76 godzin.

Oczywiscie część firm bukmacherskich,posiadających maltańską licencję MGA będzie chciała poczekać na oficjalne stanowisko Komisji Europejskiej ws. nowelizacji (jak m.in. B-A-H czy Betsson). Kilka dni temu pisaliśmy,że jeden z największych nielegalnych serwisów bukmacherskich w Polsce ma wycofać się z naszego kraju. Bet365 robi to pod wpływem ustawy hazardowej, która nawet jeszcze nie weszła w życie.

winmasters jest znakiem towarowym należącym do WM Interactive Limited, spółki zarejestrowanej na Malcie w dniu 15 maja 2014 r. z siedzibą w Apartament 21, Charles Court (Suite 174), St Luke’s Road, Pieta’ Pta 1027, Malta, pod numerem rejestracyjnym C-65151, regulowanej na podstawie licencji No.1668/JAZ wydanej przez Curacao eGaming, instytucji autoryzowanej i regulowanej przez Rząd Curacao, dla Rectus Interactive N.V..

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024