Silesion.PL

serwis informacyjny

Większa wszechstronność w terenie dzięki nowej oponie Dunlop Trailmax Raid

Wieksza wszechstronnosc w terenie dzieki nowej oponie Dunlop Trailmax Raid

Wieksza wszechstronnosc w terenie dzieki nowej oponie Dunlop Trailmax Raid

Trailmax Raid, nowa opona Dunlop w segmencie trail, zapewnia użytkownikom motocykli typu adventure i terenowych równowagę osiągów charakterystycznych dla opon szosowych i terenowych. Model ten nadaje się do szerokiej gamy motocykli, od średniej wielkości maszyn sportowych po duże motocykle turystyczne, którym oferuje wszechstronne zdolności terenowe oraz przewidywalność w połączeniu z doskonałym zachowaniem na mokrej nawierzchni i na długich trasach.

Trailmax Raid będzie dostępna w trzech rozmiarach na przód na koła o średnicy 19 i 21 cali, oraz w sześciu rozmiarach na tył dla kół 17 i 18-calowych. Pierwsze rozmiary będą dostępne w sprzedaży już na początku marca, a pozostałe będą sukcesywnie wprowadzane na rynek w II kwartale br.

Opracowana jako prawdziwa opona 50/50, Trailmax Raid łączy wiedzę i technologie z bogatej oferty opon Dunlopa do motocykli adventure i turystycznych z rozwiązaniami z sektora opon terenowych. Nowe ogumienie jest zaliczane do gamy opon trailowych, obok Dunlop Trailmax Meridian, która od momentu wprowadzenia na rynek stała się bardzo popularną oponą dla motocykli typu adventure. Trailmax Meridian przeznaczona jest do sporadycznych wyjazdów terenowych, natomiast Trailmax Raid została zaprojektowana specjalnie dla motocyklistów, którzy oczekują wyższych osiągów w terenie.

Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem Trailmax Raid, która jeszcze bardziej wzmacnia naszą ofertę opon trailowych. Łącząc nasze doświadczenie i technologie z segmentów off-road, adventure touring i sports touring, stworzyliśmy prawdziwą oponę 50/50, która oferuje wyższe osiągi szerokiej gamie motocykli w zróżnicowanych warunkach. Co więcej, Trailmax Raid daje motocyklistom wyjątkowe poczucie pewności na mokrych drogach, czego rezultatem jest jeszcze większa wszechstronność niż mogliby się spodziewać po oponie. Nowy model wyróżnia się również doskonałym hamowaniem i trakcją w terenie” wyjaśnił Luca Davide Andreoni, Marketing Manager Dunlop Motorcycle w Europie.

Inspiracją do stworzenia projektu Trailmax Raid była opona Dunlop D908 RR, przeznaczona wyłącznie do rajdów terenowych, charakteryzująca się wyraźnymi klockami bieżnika, które są obecnie kluczowym elementem profilu Trailmax Raid. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023