Silesion.PL

serwis informacyjny

We wtorek w Oświęcimiu hokejowy mecz o Superpuchar Polski  

fota jkh unia 1634286963 6963 scaled

fota jkh unia 1634286963 6963 scaled

We wtorek, 19 października w Hali Lodowej w Oświęcimiu Re-Plast Unia zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Obie drużyny grają widowiskowo i ofensywnie. Mecz o Superpuchar Polski, który zapowiada się bardzo ciekawie, będzie transmitowany w TVP Sport.

Poprzedni sezon został zdominowany przez JKH GKS Jastrzębie, który zdobył mistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar. Zgodnie z regulaminem w meczu o Superpuchar Polski Ślązacy zmierzą się z Re-Plast Unią Oświęcim, finalistą ostatniej edycji Pucharu Polski.

W tym sezonie JKH ma za sobą bardzo dobre występy w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. W Champions League drużyna zdobyła aż siedem punktów. Ten dorobek ekipa Roberta Kalabera wywalczyła dwukrotnie wygrywając z norweskim Frisk Asker oraz przegrywając w rzutach karnych z włoskim HC Bolzano. W Polskiej Hokej Lidze JKH GKS wygrał cztery ostatnie mecze.

Mecze Re-Plast Unii Oświęcim są również bardzo ciekawe. W piątek, 8 października drużyna przegrała u siebie z KH Energa Toruń 2:6, ale wcześniej, 3 października po bardzo dobrym meczu pokonała lidera PHL GKS Katowice 4:2.

Wtorkowy mecz rozpocznie się o godz. 18:30. Sprzedaż biletów na Superpuchar prowadzona jest internetowo przez stronę biletynahokej.pl oraz w biurze klubu. Bilet normalny kosztuje 30 złotych, ulgowy 25 zł. Mecz za darmo obejrzą posiadacze kart VIP i członkowie „Klubu 100”.

Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author