Silesion.PL

serwis informacyjny

Walka o Ligę Mistrzów! Kurs 50.0 w Betfan na zwycięstwo Lecha Poznań

Walka o Lige Mistrzow Kurs 50.0 w Betfan na zwyciestwo Lecha Poznan

Walka o Lige Mistrzow Kurs 50.0 w Betfan na zwyciestwo Lecha Poznan

Już jutro w Poznaniu ekipa “Kolejorza” będzie mogła postawić pierwszy krok w stronę Ligi Mistrzów. Czy Mistrz Polski zdoła pokonać na własnym obiekcie Karabach? Dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna oferta – możliwość postawienia na wygraną polskiego klubu po szalonym kursie 50.0!

Stawiając 5 zł, można wygrać aż 220 zł!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie objęty cashbackiem – zwrot stawki w razie porażki)
  3. Następnie zagraj TUTAJ zakład na zwycięstwo Lecha Poznań w jutrzejszym meczu!
  4. Jeżeli Lech pokona Karabach, Twoja wygrana trafi na KONTO GŁÓWNE!
  5. Dodatkowo otrzymasz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024