Silesion.PL

serwis informacyjny

Walka o awans do LaLiga na żywo w Eleven Sports

W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże półfinał baraży o awans do LaLiga Santander, w którym Málaga CF podejmie Deportivo La Coruña. Zwycięzca przedłuży swoje szanse na grę w przyszłym sezonie hiszpańskiej ekstraklasy. Widzowie zobaczą również ciekawy mecz Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

 • LALIGA SANTANDER – BARAŻE
  • Málaga CF – Deportivo La Coruña, sobota, 15 czerwca, 20:55, Eleven Sports 1

Rewanż półfinału baraży o awans do LaLiga Santander zapowiada się bardzo ciekawie. W pierwszym spotkaniu Málaga CF przegrała z Deportivo La Coruña 2:4. Na La Rosaleda Stadium gospodarze będą musieli odrabiać straty i uważać szczególnie na snajpera Deportivo Carlosa Fernándeza, który w ostatnich trzech starciach tych drużyn strzelił aż trzy gole. Z kolei defensywa gości największe problemy może mieć z duetem Adrián – Blanco, który od sierpnia miał udział przy 30 z 53 trafień swojego zespołu. Obie ekipy stają przed szansą na powrót do hiszpańskiej elity po zaledwie rocznej nieobecności. Co istotne, w wypadku remisu w dwumeczu do finału awansuje Málaga, która zajęła wyższe miejsce w tabeli końcowej LaLiga 1/2/3 w sezonie zasadniczym.

 • NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk, sobota, 15 czerwca, 17:45, Eleven Sports 2

W hicie 10. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej zajmująca trzecie miejsce w tabeli Arged Malesa TŻ Ostrowia podejmie piąte Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Dla gospodarzy to okazja do rewanżu za majowe spotkanie tych drużyn, w którym gdańszczanie wygrali 52:38. W barwach Wybrzeża doskonale spisali się wówczas Mikkel Bech, Krystian Pieszczek i Jacob Thorsell, którzy zdobyli w sumie 32 punkty. Tym razem o zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, bo ekipa z Wielkopolski pozostaje w obecnym sezonie niepokonana przed własną publicznością. Jej liderem jest utytułowany Grzegorz Walasek, a wtóruje mu równie doświadczony Tomasz Gapiński.

 • Polecamy w sobotę, 15 czerwca:
  16:00, Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  komentarz: Marcin Kuźbicki, Michał Mitrut, studio: Marcelina Rutkowska, Mateusz Szczepaniak, reporterka: Anita Mazur
  20:55, Eleven Sports 1, LaLiga Santander baraż: Málaga CF – Deportivo La Coruña
  komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 • Polecamy w poniedziałek, 17 czerwca:
  21:00, Eleven Sports 1, #ElevenF1 – magazyn

ELEVEN SPORTS zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w ramówkach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024