Silesion.PL

serwis informacyjny

Walka o 100 000 PLN! Federacja MMA powraca w nowej formule! Poznaj EFM SHOW

Oktagon klatka MMA

Oktagon klatka MMA

EFM nie ma, czas na EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji. Walka czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Wszystko to, co najbardziej cenicie sobie w widowisku sportowym, w jednym miejscu! Najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce – to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów federacji.

Czym jest EFM SHOW?

EFM SHOW to gala sportowa MMA, która odbędzie się 10 kwietnia w systemie PPV. To wydarzenie, którego w świecie sportu jeszcze nie było. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego! Trzeba odwagi, żeby stanąć do takiego pojedynku. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Pasut, Jongmen, Andersz i Mała Ania, czyli MMA nowej generacji!

Takiego mixu na scenie federacji MMA na rynku jeszcze nie było! Połączenie prawdziwych fighterów z tymi, znanymi z mainstreamu daje mieszankę absolutnie wybuchową. Gala 10 kwietnia okraszona będzie SHOW w oparciu o YouTubową rywalizację. To właśnie dzięki niej poznacie pozostałych uczestników walk EFM SHOW. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – lepszego zestawienia nie mogliście sobie wymyślić!

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

  • Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce jeszcze zanim to było modne. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!
  • Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!
  • Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Co z resztą aspektów wojownika? Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. Odnosimy więc wrażenie, że może być ono najważniejsze w każdej walce jego zespołu!
  • Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni nam wiele!

To ich podopieczni-sportowcy wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Za każdą wygraną zdobywać będą punkty, które…

przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Walka opierać się będzie na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do finalnej rywalizacji.

Wyzwania sprawdzą, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie będziecie mogli śledzić na YouTube EFM SHOW pod nazwą „EFM CHALLENGE SHOW”.

W każdym odcinku zwycięski team otrzyma punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowo, w social mediach prowadzone będzie oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Gala EFM Show 10 kwietnia tylko w PPV

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Innowacyjna formuła starcia sprawi, że o EFM SHOW mówić będą wszyscy! Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV.

Śledźcie zmagania fighterów i ich kapitanów na YouTube i już teraz przygotujcie się do największego wydarzenia w historii polskiego MMA. Widzimy się 10 kwietnia!

Co to jest EFM SHOW?

EFM Show to mix prawdziwych fighterów z celebrytami. 4 drużyny, 12 zawodników i 4 kapitanów znanych z pierwszych stron gazet. Gala MMA EFM SHOW odbędzie się 10 kwietnia w systemie PPV. Podczas gali odbędzie się 13 starć. Zobaczymi m.in. pojedynki: Akop Szostak vs Radosław Słodkiewicz i Michał Pasternak vs Maciej Różański oraz starcia teamów.

Kto jest kapitanem drużyn EFM SHOW?

Robert Pasut czyli jeden z członków Abstrachuje. Alan Andersz – aktor (serial 39 i Pół). Jongmen czyli Krystian Brzeziński – raper. “Mała” Ania z programu MTV “Warsaw Shore”

Gdzie oglądać EFM SHOW?

Gala EFM SHOW będzie można oglądać w systemie PPV. natomiast przygotowania drużyn do gali MMA na kanale Youtube.

Kiedy odbędzie się EFM SHOW?

Gala sportowa MMA EFM-SHOW odbędzie się w sobotę 10 kwietnia 2021 roku

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author