Silesion.PL

serwis informacyjny

Walka Kogutów o przerwanie serii City!

Gol bramka siatka pilka nozna

Gol bramka siatka pilka nozna

Manchester City : Tottenham Hotspur (sobota, 19.02, 18:30)

Premier League niemal co tydzień serwuje nam przynajmniej jeden hitowy pojedynek. Ścisk w czołówce tabeli jest olbrzymi, a zainteresowanych walką o europejskie puchary jest co najmniej 8 zespołów. Dwa z nich zmierzą w świetnie zapowiadającej się batalii na Etihad Stadium.

Citizens przekraczają kolejne bariery jeśli chodzi o dominację na angielskim podwórku. Podopieczni Pepa Guardioli ostatniej porażki doznali 30.10.2021, po czym przeszli w tryb „invincibles”, notując jeden remis i czternaście zwycięstw w piętnastu spotkaniach ligowych. W tym czasie zaliczyli też 9 czystych kont, zdobyli 41 bramek i wykręcili chociażby takie wyniki jak 7:0 z Leeds czy 6:3 z Leicester.

Tottenham pozytywnie odczuł efekt nowej miotły, po tym jak na początku listopada Antonio Conte zastąpił na stanowisku menadżera Nuno Espirito Santo. Tottenham był niepokonany w pierwszych dziewięciu meczach ligowych pod wodzą nowego szkoleniowca i bardzo szybko zaczął wspinać się w górę tabeli. Włoski szkoleniowiec zaczął stopniowo odbudowywać kluczowych zawodników zespołu, z Harrym Kanem na czele. Ostatnio jednak coś zacięło się w londyńskiej maszynie i na trzy poprzednie mecze Spurs przypadają trzy porażki. Z Chelsea, Southampton i Wolverhampton.

Absolutnym faworytem meczu są oczywiście gospodarze. Pep Guardiola powtarzał ostatnio, że walka o mistrzostwo jest jeszcze daleka od rozstrzygnięcia i jego zespół musi zachować należytą koncentrację  w nadchodzących spotkaniach. Na odwrócenie złej karty liczą jednak z pewnością Antonio Conte i kibice Tottenhamu. Żadna passa nie może trwać wiecznie i Spurs będą walczyć o zburzenie serii City!

Tottenham wygra, 50zł —> 422,50zł

Tottenham wygra lub remis, 100zł —> 300zł

City wygra + BTTS, 200zł —> 500zł (zakład skonstruowany przy użyciu BET BUILDERA!)

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author