Silesion.PL

serwis informacyjny

Walentynki 2022 w Katowicach

walentynki 2022 w katowicach

walentynki 2022 w katowicach

Dla większości Polaków świętowanie Walentynek to dowód miłości. Dzień zakochanych daje pretekst żeby spędzić czas we dwoje w nietypowy sposób. Wielu jednak decyzję o tym jak go spędzić zostawia się na ostatnią chwilę, nerwowo szukając pomysłu na nietypową randkę czy nietuzinkowy prezent. Co zrobić, żeby wieczór 14go lutego zapadł w pamięci na długo? Najlepiej ukochanemu lub ukochanej dostarczyć solidną porcję endorfin i śmiechu. Zakochani, którzy lubią ruch i dobrą zabawę mogą się wybrać na katowickie lodowisko na Rynku.

 – Wszystkich zakochanych zapraszamy do zabawy. 14 lutego na lodowisku na katowickim Rynku odbędzie się walentynkowa ślizgawka. Ruszamy w poniedziałek o godzinie 17:00 – zabawa potrwa do 19:00. Wszystkich, którzy pojawią się na lodzie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania są min. bilety do kina, romantyczna kolacja w restauracji oraz wyjście do parku trampolin. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSIR w Katowicach.

Panie i Panowie z reguły Walentynki lubią spędzać w zgoła różny sposób. Szczególnie kobiety chcą być zaskakiwane ciekawymi pomysłami. Dlatego może warto walentynkowy dzień przedłużyć o weekend? Zbędne kilogramy i wyrzuty sumienia po zjedzeniu pralinek czy sytej kolacji zastąpić wizytą w saunie? Zakochani spragnieni relaksu powinni wybrać się na  Basen Brynów i Basen Burowiec.

– Dla fanów Dnia Zakochanych mamy bardzo dobrą wiadomość. Mogą z nami zacząć świętowanie już w przedwalentynkowy weekend. Zapraszamy wszystkich fanów saunowania. Zaplanowaliśmy kilka aromatycznych seansów w sobotę 12.02 na Basenie Burowiec i w niedzielę 13.02 na Basenie Brynów – zaczynamy o 17:00. W jednym seansie może wziąć udział maksymalnie 12 osób. Czeka na Was słodki, walentynkowy poczęstunek – mówi Tomasz Szpyrka, dyrektor katowickich basenów.

WALENTYNKOWE SAUNOWANIE

Jaka jest największa gratka fanów Walentynek? Rozpocząć świętowanie w przedwalentynkowy weekend.

Miłośników relaksu czekają aromatyczne seanse saunowe, które odbędą się na Basenie Burowiec w nadchodzącą sobotę 12.02. o 17:00 / 17:50 / 18:40 / 19:30 / 20:20 oraz na Basenie Brynów w nadchodzącą niedzielę 13.02. o 17:00 / 17:50 / 18:40 / 19:30 / 20:20.

Będzie słodki, walentynkowy poczęstunek.

UWAGA! Liczba osób jest ograniczona. W jednym seansie może wziąć udział max. 12 osób. Opłata zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Informacje na temat akcji można znaleźć na stronie www.baseny.wodociagi.katowice.pl oraz na portalach społecznościowych Basen Brynów oraz Basen Burowiec.

WALENTYNKOWA ŚLIZGAWKA NA RYNKU

14 lutego na lodowisku na katowickim Rynku na zakochanych czeka walentynkowa ślizgawka.

Zabawa zaczyna się w poniedziałek o godzinie 17:00. 

Będzie ciepła herbata, o nastrój zadba DJ. Na chętnych czekają  konkursy. Do wygrania są m.in. bilety do kina, romantyczna kolacja w restauracji oraz wyjście do parku trampolin.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Przy lodowisku jest możliwość wypożyczenia łyżew (8 zł) i kasku (8 zł).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author