Silesion.PL

serwis informacyjny

Ruszajcie na stoki. Libero Katowice rozdaje karnety na narty.

Galeria Libero rozdaje karnety na stoki 2022 Foto Materialy prasowe

Galeria Libero rozdaje karnety na stoki 2022 Foto Materialy prasowe

Takiej promocji jeszcze nie było! Z okazji zbliżających się wielkimi krokami ferii zimowych w województwie śląskim, Libero Katowice przygotowało wyjątkową akcję dla swoich gości. Razem z Grupą Pingwina, skupiającą stoki m.in. w Beskidach zaprasza na wspólne szusowanie: w Wiśle Skolnity lub Czarnym Groniu. W nagrodę za zakupy w Libero Katowice można otrzymać dwa bezpłatne vouchery na 4-godzinną jazdę na nartach i desce.

Od 4 lutego Libero Katowice organizuje specjalną akcję dla fanów zimowych uciech. Każdy, kto zrobi zakupy na minimalną kwotę 250 zł, otrzyma dwa bezpłatne vouchery uprawniające do wstępu na jedną z dwóch stacji narciarskich, biorących udział w akcji, należących do Grupy Pingwina: Wisła Skolnity lub Czarny Groń w Rzykach. W ramach zaproszenia, będzie można przez 4 godziny wraz z osobą towarzyszącą skorzystać z uroków wybranego stoku. Vouchery aktywne będą do końca sezonu zimowego 2021/2022.

Przygotowaliśmy akcję specjalną dla miłośników białego szaleństwa. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaprosić mieszkańców do aktywnej i rodzinnej zabawy. Tym razem jest to zaproszenie na stoki, na których można jeździć na nartach, snowboardzie lub sankach. Mamy nadzieję, że będzie to idealny prezent na zbliżający się czas ferii zimowych i wywoła uśmiech na twarzach dzieci i mieszkańców, podobnie jak nasze pozostałe wydarzenia – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Uzupełnieniem akcji będzie także ratrak stojący na Placu do Radości przed Libero Katowice, który przyjechał tam prosto z ośnieżonych gór. To świetna atrakcja dla dzieci (i nie tylko!), którą można obejrzeć z bliska i zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Narciarskie szaleństwo z Libero i Grupą Pingwina

Do śnieżnej zabawy zaproszeni są zarówno doświadczeni narciarze oraz osoby, które zaczynają swoją przygodę z zimowym sportem. Na stacjach biorących udział w akcji znajdziemy różne stopnie trudności tras, a wszyscy chętni do nauki lub podszkolenia swoich umiejętności mogą skorzystać z usług profesjonalnych szkół pod okiem doświadczonych instruktorów. Ponadto, dla najmłodszych przygotowane są specjalne białe górki do jazdy na sankach.

Stoki wchodzące w skład Grupy Pingwina, w tym w Wiśle Skolnity oraz Czarnym Groniu w Rzykach, wyposażone są we wszelkie udogodnienia dla pasjonatów sportów zimowych. Na naszych stacjach znajdują się trasy o różnym poziomie trudności, dlatego z jazdy korzystać mogą początkujący i doświadczeni narciarze. Dostępne są wypożyczalnie sprzętu, szkoły narciarskie, atrakcje dla dzieci oraz baza noclegowa i gastronomiczna – mówi Kamil Matuszyk, Media & PR Manager Grupy Pingwina i dodaje: – Dbamy o jakość i dobrą atmosferę, ponieważ wiemy, że jest to kluczowy element dla aktywnego spędzania czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Galeria Libero rozdaje karnety na stoki Fot. Materiały prasowe

Z Libero zawsze się opłaca

To kolejna akcja Libero Katowice skierowana do mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem tych najmłodszych. Rok temu w ramach ferii, dzieci, które ze względu na pandemię nie mogły wyjechać w podróż na upragnioną przerwę zimową, otrzymały za symboliczną złotówkę od Libero gry planszowe, które pozwoliły im umilić sobie czas wolny spędzany w domu. Podczas letnich wakacji można było otrzymać bilet wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka i dać się porwać dobrej zabawie, po trudnym okresie izolacji i nauki zdalnej. Natomiast z okazji ostatnich świąt Bożego Narodzenia galeria zapraszała do Ogrodu Świateł w chorzowskiej Legendii, na bajkową przygodę w świecie Aladyna. Ponadto, od początku grudnia na Placu do Radości działa jedyne w regionie zadaszone lodowisko na świeżym powietrzu, z którego można korzystać przez cały tydzień bez względu na pogodę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023