Silesion.PL

serwis informacyjny

4 PLN za każdą interwencję Wojciecha Szczęsnego w meczu Polska – Francja w GoPlusBet

4 PLN za kazda interwencje Wojciecha Szczesnego w meczu Polska Francja w GoPlusBet

4 PLN za kazda interwencje Wojciecha Szczesnego w meczu Polska Francja w GoPlusBet

Kolejna promocja na naszą reprezentacje! Tym razem głównym bohaterem, okrzyknięty przez Internet – “nowy minister obrony narodowej” – Wojciech Szczęsny! Możesz skorzystać z ofery i zgarnąć freebet w zależności od ilości obronionych strzałów w meczu Francja-Polska. Dodatkowe 10 PLN za obroniony rzut karny.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać darmowy zakład?

  1. Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  2. Przygotuj zakład solo prematch z dokładnie jednym, dowolnym zdarzeniem z meczu Francja-Polska;
  3. Kurs zakładu musi wynieść minimalnie 1.50;
  4. Zagraj ten kupon za dokładnie 39 PLN;
  5. Czekaj na koniec meczu i zgarnij freebet w zależności ile nasz bramkarz obroni strzałów na bramkę. 4 PLN za każdą interwencje. (Przelicznik na postawie danych ze strony fifa.com. Strzały oddane w światło bramki – gole strzelone przez Francje = Ilość interwencji). 
  6. Możesz zgarnąć dodatkowe 10 PLN jeśli w regulaminowym czasie spotkania Polak obroni rzut karny!

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta GOPLUSBET. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024