Silesion.PL

serwis informacyjny

W Fortunie wyższe wygrane w pełni automatyczne!

Fortuna stawiają na wyższe wygrane! Bukmacher FORTUNA ulepsza swoje bonusy kursowe pozwalające na grę bez podatku czy podwyższanie wygranych nawet o 50%. Na czym polega zmiana? Teraz Happy Hours i AKO Bonusy znajdą się automatycznie na każdym kuponie, który spełni niezmienne, dobrze znane już warunki tych promocji. Nie musisz już wykonywać żadnych dodatkowych działań. System za każdym razem sam wybierze dla ciebie najwyższy bonus jaki, możesz otrzymać

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Co się zmienia w Fortunie?

Od teraz nie musisz już pamiętać o samodzielnym dodawaniu bonusów kursowych do swojego kuponu. Nie musisz również prosić o to doradcy klienta, gdy obstawiasz w punkcie przyjmowania zakładów Fortuna. Za każdym razem, gdy twój kupon będzie spełniał warunki do otrzymania bonusu Happy Hours lub AKO Bonusów zostaną one automatycznie dodane do kuponu.

Co to oznacza?

Wyższe wygrane w pełni zautomatyzowanej formie. Gra bez podatku, czyli +14% do wygranych w ramach Happy Hours na kuponach 3AKO (prematch i live) i od 7% do nawet 50% na kuponach z większą liczbą zdarzeń przy AKO Bonusach (prematch). Dostępne dla każdego gracza Fortuny, przez 24 godziny na dobę, bez stawki minimalnej. 

Co pozostaje bez zmian?

Nie zmieniają się warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać bonusy kursowe Happy Hours oraz AKO Bonusy. W przypadku Happy Hours kupon musi składać się z minimum 3 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.3. AKO Bonusy tak jak do tej pory zostaną dodane do kuponów składających się z minimum 5 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.15. 

Przykład kuponu z bonusem AKO

Przykład kuponu z bonusem  Happy Hours

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Pytania i odpowiedzi nt. automatycznych bonusów kursowych:

Kto może skorzystać z bonusu Happy Hours i AKO Bonusów w Fortuna?

Z automatycznych bonusów kursowych może skorzystać każdy gracz Fortuny stawiający zakłady poprzez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w punktach przyjmowania zakładów.

Na czym polega automatyczny bonus Happy Hours i AKO Bonusy Fortuny?

Od teraz po spełnieniu warunków bonusu Happy Hours lub AKO Bonusów gracz automatycznie otrzymuje podwyższający wygraną bonus kursowy. System Fortuny dopasuje do każdego kuponu gracza najbardziej korzystny bonus kursowy. Gracz nie musi podejmować żadnych dodatkowych czynności, by otrzymać bonus.

Co otrzymam, gdy automatyczny bonus zostanie dodany do mojego kuponu?

W przypadku bonusu Happy Hours gracz otrzyma bonus kursowy w wysokości 1.14. W przypadku AKO Bonusów gracz otrzyma bonus kursowy w wysokości od 1.07 do 1.50, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie.

Jaka jest stawka minimalna kuponu, na którym otrzymam automatyczny bonus Happy Hours lub AKO Bonus?

Minimalna stawka kuponu to 2 zł.

W jaki sposób dowiem się jaki otrzymałem bonus?

Bonus będzie jednym ze zdarzeń na kuponie. Kurs bonusu będzie widoczny obok nazwy zdarzenia.

Czy mogę zrezygnować z automatycznego bonusu na kuponie?

Jeśli kupon spełnia warunki do otrzymania automatycznego bonusu nie ma możliwości usunięcia bonusu z kuponu.

Czy jeśli jedno ze zdarzeń będzie rozliczone po kursie 1.0 przez co kupon nie będzie spełniał warunków bonusu, bonus zostanie wycofany?

Jeśli po rozliczeniu jednego zdarzeń po kursie 1.0 kupon wciąż będzie spełniał warunki do otrzymania jakiegokolwiek bonusu kursowego zostanie automatycznie przypisany do niego inny, odpowiedni bonus. Jeśli kupon przez niższy kurs przestanie spełniać warunki jakiegokolwiek z bonusów, bonus zostanie wycofany na tym kuponie.

Na jakich kuponach mogę otrzymać automatyczny bonus kursowy Happy Hours lub AKO Bonus?

Bonus Happy Hours zostanie przypisany do kuponów min. 3 AKO z kursem minimalnym zdarzenia 1.3. AKO Bonus zostanie przypisany do kuponów min. 5 AKO z kursem minimalnym zdarzenia 1.15.

Na jakich kuponach nie otrzymam bonusu Happy Hours lub AKO Bonusu?

Automatyczne bonusy Happy Hours i AKO Bonusy nie dotyczą kuponów SOLO i MAXIKOMBI.

Czy warunki automatycznych bonusów Happy Hours i AKO Bonusów na kuponach live i prematch są takie same?

Tak, w przypadku bonusu Happy Hours warunki na kuponach live oraz prematch są takie same. AKO Bonusy dotyczą tylko oferty prematch.

Czy bonus otrzymam na każdym zagranym kuponie?

Automatyczny bonus zostanie przypisany do każdego kuponu spełniającego warunki danego bonusu – Happy Hours lub AKO Bonusy.

Czy kupon zagrany w ramach pierwszego zakładu bez ryzyka będzie miał dodany bonus Happy Hours lub AKO Bonus?

Tak. Jeżeli pierwszy kupon gracza będzie spełniał warunki do otrzymania bonusu kursowego Happy Hours lub AKO Bonusów, bonus zostanie automatycznie dodany do takiego kuponu.

Czy stawiając kupony za punkty FKP będę miał dodany automatyczny bonus kursowy Happy Hours lub AKO Bonus?

Tak, kupony zagrane za punkty FKP po spełnieniu warunków również będą miały dodane automatyczne bonusy kursowe.

W jaki sposób obstawiać z bonusem Happy Hours lub AKO Bonusami w punkcie przyjmowania zakładów?

Bonus zostanie automatycznie dodany do kuponu po spełnieniu jego warunków. W przypadku, kiedy kupon spełnia warunki więcej niż jednego bonusu, klientowi zostanie przyznany ten bardziej korzystny.

Czy kupony z automatycznymi bonusami będą wliczane do promocji marketingowych oraz do do innych bonusów jak np. zakład bez ryzyka, które otrzymuję od Fortuny?

Tak, kupony z bonusem Happy Hours i AKO Bonusami będą zaliczane do promocji marketingowych i innych bonusów wysyłanych p,

Do kiedy trwa oferta automatycznych bonusów kursowych Happy Hours i AKO Bonusów?

Oferta automatycznych bonusów Happy Hours i AKO Bonusy jest ważna do odwołania.

Czy na kuponach z bonusami kursowymi Happy Hours i AKO Bonusami jest dostępna opcja early cash-out?

Tak, na kuponach z automatycznymi bonusami kursowymi, będzie można skorzystać z opcji early cash-out za każdym razem, gdy system wyświetli informację o takiej możliwości na kuponie.

Jaki najwyższy bonus mogę otrzymać?

W ramach AKO Bonusu przy dodaniu min. 14 zdarzeń z kursem minimalnym każdego z nich 1.15 można można otrzymać bonus kursowy w wysokości 1.50. Bonus kursowy Happy Hours za każdym razem wynosi 1.14.

Czy mogę zmienić bonus na inny niż przyznany mi na kuponie?

Nie. System automatycznie dobiera najbardziej korzystny dla gracza bonus kursowy, dlatego nie ma możliwości jego samodzielnego edytowania.

Czy bonusy automatyczne łączą się z innym produktami?

Bonusy automatyczne nie łączą się z innymi bonusami kursowymi, Zakładem Bezpiecznym, Superofertą oraz Hitem Dnia. W przypadku Bonusów AKO nie łączą się dodatkowo z Zakładem Maxikombi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author