Silesion.PL

serwis informacyjny

W forBET skoki naszych Orłów bez ryzyka

W 14. dniu Kalendarza Adwentowego forBET stawiamy na skoki narciarskie. Grając za określoną stawkę na naszych Orłów możesz być spokojny o wyniki. Dzisiaj gramy BEZ RYZYKA!

Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się w Klingenthal, a na sobotę zaplanowano konkurs drużynowy. Zawierając zakłady za dokładną stawkę 99 lub 199 złotych, w przypadku błędu możecie liczyć na zwrot w formie bonusu na saldo.

Zasady promocji „STAWIAMY NA NASZYCH”:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje 14.12.19, od godz. 00:00 do 14.12.19, do godz. 15:00.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 99 PLN lub 199 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w konkursie drużynowym w Klingenthal.

6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany w przypadku gdy kupon będzie przegrany.

7. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Obrót bonusem wynosi 3x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

10. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II.

11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 16.12.19 do godz. 16:00

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem

14.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024