Silesion.PL

serwis informacyjny

100% bonus 500 zł na start w PZBuk

500 zł na start w zakładah bukmacherskich PZBuk. 3 proste kroki dzielą Cię od dodatkowej gotówki:

 1. Zarejestruj się – całość zajmie Ci 3 minuty
 2. Dokonaj depozytu – podwoimy kwotę od 100 zł do 500 zł
 3. Aktywuj bonus – dodatkowa kasa czeka na koncie!

Pamiętaj – aby odebrać bonus musisz posiadać zweryfikowany number telefonu. 

Regulamin oferty powitalnej “100% Bonus powitalny do 500 zł” Oferta powitalna „100% Bonus powitalny do 500 zł” – Zasady i warunki korzystania z oferty

 1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl oraz dla tych, którzy nie skorzystali do tej pory z żadnej innej oferty powitalnej.
 2. Oferta powitalna „100% Bonus powitalny do 500 zł” zastępuje wszystkie inne oferty powitalne.
 3. Kwota bonusu powitalnego przyznawana jest jednorazowo na jednego użytkownika. Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 100% wpłaconego depozytu. Minimalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 100 zł. Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 500 zł. Maksymalna kwota bonusu to 500 zł. Gracz otrzymuje bonus po spełnieniu warunku określonego w ust. 4.
 4. Aby skorzystać z bonusu powitalnego gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.
 5. Wypłaty środków bonusowych można dokonać po spełnieniu warunków obrotu.
 6. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości pięciokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0
 7. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2019.
 8. Od momentu aktywowania oferty powitalnej użytkownik ma do 60 dni na wykonanie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od czasu trwania oferty.
 9. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 10. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz.
 11. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania bonusu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach: – gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP; – rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności; – gracz posiada więcej niż jedno konto; b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu; c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego. 12. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany bonus i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu. 13. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author