Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfanie skoki live bez ryzyka.

W BETFAN nie lubią próżni, więc dodatkowe korzyści dla wszystkich czekają niemalże każdego dnia! Dziś obowiązuje przedstawiona akcja z bonusem 100% od depozytu, a już od jutra gracze mogą u nas typować rozstrzygnięcia podczas Mistrzostw Świata w Lotach bez ryzyka! Wystarczy, że do zawierania zakładów skorzystają z naszej aplikacji.

ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj BEZ RYZYKA na skoki LIVE

Postaw 49 / 99 / 199 ZŁ na skoki narciarskie na zakładach LIVE. Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 1.8. Kupon Ci nie wejdzie? Dostajesz zwrot stawki na konto bonusowe. Bonus zostanie dopisany w przeciągu 48h roboczych od zakończenia promocji.

W BETFAN MOŻESZ ŁĄCZYĆ ZAKŁADY LIVE NA SKOKI NA JEDNYM KUPONIE!

2. Obrót bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupon z min. 3 zdarzeniami (kurs pojedynczego wydarzenia to min. 1.35).

3. Promocja ważna 12-13.12.2020 r.

PAMIĘTAJ! W TEJ PROMOCJI ZAKŁADY MUSZĄ BYĆ ZAWIERANE PRZEZ APLIKACJĘ

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024