Silesion.PL

serwis informacyjny

W BETFAN kurs 5.0 na zwycięstwo Igi Świątek w 1/4 finału!

W BETFAN kurs 5.0 na zwyciestwo Igi Swiatek w 1 4 finalu

W BETFAN kurs 5.0 na zwyciestwo Igi Swiatek w 1 4 finalu

Freebet 50 PLN w ofercie powitalnej BETFAN to nie koniec dobrych wiadomości na dziś. Bukmacher ten ogłasił kolejnego mega boosta – tym razem na zwycięstwo Igi Świątek!

Polka doskonale radzi sobie we Francji (także w deblu!) i jest na dobrej drodze do drugiego z rzędu triumfu w Roland Garros. W ćwierćfinale czeka ją jednak trudny pojedynek z Marią Sakarii, najwyżej rozstawioną zawodniczą (poza Polką) z grona uczestniczek, które pozostały w rywalizacji. Czy stanie na wysokości zadania? Wierzymy, że po ostatniej piłce tego meczu krzykniemy #POLSKAGUUUROM!

Dla tych osób, które chcą połączyć kibicowanie Polce z szansą na ogranie bukmachera (a nie mają jeszcze konta w BETFANie), mamy dobre wieści: w BETFAN kurs na wygraną Świątek w 1/4 finału wynosi… 5.00!

By skorzystać z tej wspaniałej okazji, należy założyć konto w BETFAN od teraz do rozpoczęcia jutrzejszego pojedynku, a następnie wpłacić co najmniej 50 zł! Następnie należy zagrać dowolnie za cały depozyt (SOLO/AKO), by odebrać bonus 50 zł – właśnie za niego pod TYM linkiem należy skorzystać ze specjalnego boosta. Jeśli Świątek wygra, wygrana trafi do gracza na konto główne.

Oczywiście każdy nowy gracz, który spełni powyższe warunki otrzyma również Freebet 50 zł, a jego pierwszy zakład za cały depozyt będzie kwalifikował się do CASHBACK 600 – warto więc wpłacić więcej niż wymagane minimum!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024