Silesion.PL

serwis informacyjny

Virtus.pro… Kiedyś najlepsza drużyna na świecie, która zajmowała topowe miejsca w rankingu HLTV, a jej wszystkie mecze budziły ogromne emocje, a teraz? Obecnie tylko zawodzi. Od ponad roku – czyli od rozpadu legendarnej drużyny złożonej z takich zawodników jak Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „NEO” Kubski, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Paweł „byali” Bieliński – nie potrafią się przebić do TOP 15 drużyn Counter Strike.

Jednak już 12 grudnia rusza turniej w Los Angeles, gdzie polska drużyna dwudniową walkę w turnieju CS_Summit 5, korzystając z zaproszenia, które dostała. Pula nagród też robi wrażenie, gdyż jest równa 150000 $! Turniej ten jest ceniony przede wszystkim za to, że panuje na nim nader luźna i przyjazna atmosfera. Przez ostatnie cztery sezony turniej ten stał się też bardziej prestiżowy i ceniony dzięki temu, że zapraszane są najlepsze drużyny świata. Dlatego nie będzie to prosta przeprawka dla Virtusów – oprócz Polaków zostały zaproszone drużyny takie jak Mousesports czy FURIA, które od dłuższego czasu utrzymują wysoką formę. Dodatkowo zobaczymy dwie ekipy w których doszło ostatnio do dużych zmian kadrowych, a mianowicie mowa o MIBR i G2.

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na mecze tego turnieju w których będzie można obstawić liczbę zabójstw zawodników, ale to nie wszystko! Również w ofercie znajdziemy zakłady specjalne poświęcone wybuchom i rozbrajaniem bomb.

Legalny polski bukmacher BETFAN wierzy w Virtus.pro i na dowód tego ma dla Was, drodzy Gracze, specjalne zakłady na turniej! Czy Virtus.pro wyjdzie z grupy i dostanie się do playoffów? A może wygrają cały turniej? Na pewno sprawiłoby to wielką sensację, ale również wielki skok w światowym rankingu HLTV. Może w końcu byłoby to przełamanie na które liczy cała Polska? Miejmy nadzieję, że ostatnie wyniki nie były spowodowane słabą formą zawodników, ale swego rodzaju taktyką pod ten ważny turniej. Bo niestety ostatnio Virtus.pro nie pokazywało się z najlepszej strony. Jednak gdy przychodzą mecze z lepszymi ekipami, to Polacy udowadniali, że są w stanie walczyć jak równy z równym. Przykładem takich meczów mogą być potyczki z FAZE, z którymi wygrali 2:1, czy też właśnie z jednym z uczestników CS_Summit 5 czyli Mousesport. Z nimi mierzyli się pod koniec października w ramach turnieju ECS i to właśnie Polacy kończyli mecz z podniesionymi głowami jako zwycięzcy.

Siła esportu rośnie i to nie uchodzi uwadze legalnych polskich bukmacherów. Legalny polski bukmacher BETFAN, który jest jednym z nich, możemy pochwalić się specjalistami w tej dziedzinie. Dlatego też podczas takiego turnieju jak CS_Summit 5 możecie spodziewać się specjalnej oferty na to wydarzenie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023