Silesion.PL

serwis informacyjny

Tygodniowy kalendarz promocji w Superbet – codziennie nowy bonus

Superbet outro spotu

Superbet outro spotu

Nazwa bukmachera Superbet
Adres stronywww.superbet.pl
Rok powstania firmy2017
Miejsce siedziby firmy Katowice, ul. 73 Pułku Piechoty 7A
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.5.2019, wydane dnia 18 października 2019 r.
FreebetDarmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku
Poniedziałkowa promocjaW poniedziałki za depozyt 50 PLN odbierz 50 PLN w bonusie
Wtorkowa promocjaWe wtorki im więcej grasz, tym wyższy bonus otrzymasz
Środowa promocjaW środy bonus za NBA
Czwartkowa promocjaW czwartki bonus za NBA
Weekendowa promocjaW weekendy cashback aż do 150 PLN w bonusie
Bonus powitalny i inne promocjeCashback do 500 zł (pierwszy tydzień gra bez ryzyka) i bonus od 1. depozytu 100% do 50 zł
Kod rejestracyjnyLEGBUK – kod uprawniający do promocji

Sprawdź aktualną ofertę w kalendarzu bonusowym Superbet i ciesz się niesamowitą przygodą w zakładach sportowych każdego dnia! Nie przegap także dzisiejszej akcji promocyjnej!

Specjalna oferta tylko dla naszych czytlników: darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku lub użyj kodu LEGBUK, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

W poniedziałki za depozyt 50 PLN odbierz 50 PLN w bonusie

W każdy poniedziałek, jeśli dokonasz wpłaty 50 PLN w zakładach Superbet i postawisz wymagany z regulaminem zakład, otrzymasz zwrot 50 PLN w postaci bonusu!

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, wpłać na konto gracza 50 PLN w poniedziałek i postaw z konta depozytowego zakład Solo z minimalnym kursem 1.60 lub zakład AKO, z przynajmniej 2 zdarzeniami a kuponie. Minimalny kurs pojedynczej selekcji na kuponie musi wynosić 1.60, a stawka przynajmniej 50 PLN.

We wtorki im więcej grasz, tym wyższy bonus otrzymasz

Co wtorek, aż do odwołania, każdy z typerów w SuperBet będzie miał wpływ na to jakiej wysokości bonus otrzyma!

Obstawiaj we wtorki kupony akumulowane z minimalnym kursem 2.50 (1.60 pojedyncza selekcja) w Superbet i zyskaj od 15 do 30% bonusu, aż do 200 PLN! Im więcej zakładów obstawisz, tym większą szansę masz na uzyskanie pełnej kwoty bonusu!

  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN, otrzymasz 15% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN, otrzymasz 20% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN, otrzymasz 25% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN , otrzymasz 30% bonusu, aż do 200 PLN

W środy i czwartki bonus za NBA

Jeśli dokonasz w środę, lub czwartek minimalnej wpłaty 25 PLN i postawisz wymagany z regulaminem zakład za kwotę dokładnie 25 PLN na mecze NBA, w przypadku jego przegranej otrzymasz zwrot 22 PLN w postaci bonusu, który wymaga tylko jednokrotnego obrotu!

W promocji biorą udział Gracze bukmachera Superbet, którzy wpłacili na konto depozytowe przynajmniej 25 PLN w środę lub czwartek (lub w oba te dni) oraz postawili w tym dniu z konta depozytowego zakład akumulowany z minimalnym kursem 1.60 dla każdej selekcji i przynajmniej 2 zdarzeniami na kuponie. Stawka musi wynosić dokładnie 25 PLN. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot!

W weekendy cashback aż do 150 PLN w bonusie

Każdy piątek miesiąca, to znak, że w Superbet możesz spodziewać się weekendowego cashbacku, w którym do zgarnięcia jest aż 150 PLN!

Jeśli wszystkie Twoje kupony AKO w Superbet, w czasie trwania promocji, przekroczą stawkę 100 PLN, a kurs każdego z nich wyniesie powyżej 2.50 (1.60 dla pojedynczego zdarzenia na kuponie), kwalifikujesz się do otrzymania 10% zwrotu! Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

Pamiętaj jednak, że w promocji mogą wziąć udział tylko zarejestrowani gracze, którzy wyrazili zgody marketingowe na stronie organizatora promocji.

Bonus za Ekstraklasę po każdej kolejce

Lubisz typować Ekstraklasę? Bukmacher SUPERBET dla Ciebie specjalną promocję, która będzie trwała przez cały najbliższy sezon! Po każdej zakończonej kolejce Ekstraklasy możesz otrzymać bonus w wysokości 50 złotych!

Jak otrzymać bonus?

1. Postaw w Superbet zakład single na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy (kurs min. 1.40) lub zakład akumulowany z min. 2 wydarzeniami (jedno z nich musi być zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy) i min. kursem 1.40 dla każdego wydarzenia.

2. Gdy zawrzesz takie zakłady na łączną wartość 300 zł, otrzymasz bonus w 50 zł po zakończeniu tejże kolejki.

Taki bonus możesz otrzymać po każdej ekstraklasowej kolejce!

SuperSpin – codziennie szansa na bonus i JackPot 10.000 PLN

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem SuperSpin i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! 

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Darmowa gra SuperGame z pulą 25 000 PLN

Bukmacher SuperBet wraz z SportCaller zaprezentowali pierwszą Free-to-Play Game w Polsce. W każdej rundzie pula nagród to 25.000 zł.

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. 

Super Club – odbieraj vouchery na darmowe zakłady

Super Club powstał z myślą o Klientach Superbet. Specjalnie dla typerów bukmacher ten przygotował wyjątkową kartę członkowską, która pozwala na gromadzenie punktów, za które odbierzesz Vouchery, którymi zapłacisz za kupony.

Co można zyskać?

  • Za zgromadzone punkty otrzymujesz e-vouchery na darmowe zakłady.
  • Więcej grasz, więcej zyskujesz – tzw. Cashback aż do 10%!
  • Już za pierwsze zgromadzone 25 punktów otrzymujesz bonus w postaci 5 voucherów po 5 zł każdy – 25 zł na START.
  • Za każde zebrane 1000 punktów otrzymujesz 10 voucherów o wartości 5zł każdy- razem 50 zł – CASHBACK 50%.
  • Po uzbieraniu 5000 punktów oraz za każde kolejne 1000 punktów, otrzymujesz 10 voucherów o wartości 10 zł każdy razem -100 zł – CASHBACK 10%.

17 września 2017 roku IoSport (wiodący dostawca rozwiązań technologicznych dla branży zakładów bukmacherskich) nawiązał współpracę z rumuńskimi zakłądami bukmacherskimi Superbet.

Nowe oferty bukmacherskie będą wspomagane przez wiodące na rynku rozwiązania dostarczone przez ioSport w postaci automatycznych wycen kursów opartych na technologii Erlang. Współpraca ta bpozwoli na wprowadzenie szeregu innowacyjnych funkcji na obecnych rynkach marki, ale również na tych, na których Superbet dopiero się pojawi.

Świat szybko się zmienia, będąc napędzany kolejnymi postępami w korzystaniu z najnowszej technologii. Do tej pory sektor zakładów bukmacherskich pozostawał w pewnej stagnacji, natomiast najwięszke postępy można zaobserwować w innych obszarach. W Superbet zamierzamy zbudować coś więcej niż zwykłe doświadczenia związane z zakładami, a ludzie z ioSport myślą tak samo jak my. Wycena kursów i trading powodowały większe problemy niż kasyno, ale wierzę, że to tylko zalążek naszej działalności. Z ioSport jako nowymi partnerami jesteśmy dobrze przygotowani, aby przekraczać kolejne granice i wprowadzić wiele nowości w ofercie zakładów sportowych.”– powiedział Dyrektor Dział E-Commerce w Superbet Jamie Hart.

Cieszymy się, że wsółpracujemy z Superbet. Mamy wspólną wizję co do przyszłości zakładów sportowych oraz roli jaką odgrywa technologia. Uważamy, że nadszedł odpowiedni czas dla nowego podejścia do produktów i tradingu.”– dodał Prezes ioSport Joe Bryan.

Bukmacher Superbet w Rumunii

Bukmacher Superbet jest liderem zakładów sportowych na rumuńskim rynku. Spółka powstała w 2008 roku w Bukareszcie. Jej założycielem jest Sasha Dragic. W ciągu pierwszego roku działalności Superbet miał już ponad 50 placówek w Rumunii. Obecnie jest ich prawie 1000, a liczba pracowników sięga 3500 osób. O skali rozwoju świadczy fakt, że spółka w 2017 roku, mimo kryzysu finansowego w kraju, znalazła się wśród 20 największych pracodawców w Rumunii. W tym samym roku Superbet uzyskał nagrodę dla najlepszego operatora zakładów sportowych. Obecnie holding posiada 4 marki: Superbet, Bet Arena, Go Bet, Magic Jackpot.

Superbet rozpoczął swoją działalność opierając się na agencjach stacjonarnych. Z biegiem lat wraz z rozwojem nowych technologii korzysta z rozwiązań stosowanych przez innych bukmacherów. W 2011 roku powstała strona internetowa, a od 2016 dostępne są w Superbet zakłady sportowe online. Rok 2018 przyniósł rumuńskim graczom również wygodną aplikację mobilną Superbet. Spółka zarejestrowana jest obecnie na Malcie, jak w przypadku wielu bukmacherów. Biura mieszczą się również w Chorwacji, Serbii, a od roku również w Polsce. Plany ekspansji w najbliższym czasie obejmują również Słowację. Można się jednak spodziewać, że Superbet zajdzie jeszcze dalej.

Czy Superbet jest legalny w Polsce?

Bukmacher Superbet wszedł na polski rynek w 2017 roku. Polska jest pierwszym krokiem ku dalszemu rozwojowi w Europie Środkowo-Wschodniej. Rumunii zwęszyli w naszym kraju spory potencjał po wprowadzeniu ustawy antyhazardowej. Prawne ograniczenie gier hazardowych na automatach bukmacher ocenił jako idealny moment na promocję zakładów sportowych. Superbet wystartował pod koniec 2017 roku, za swojego ambasadora przyjmując Jerzego Dudka. Bukmacher pokazał w ten sposób, że szczególną wagę przykłada do piłki nożnej. Łatwo zauważyć to patrząc chociażby na logo Superbet. Piłka nożna jest też najpopularniejszą dyscypliną, jeśli chodzi o liczbę dostępnych u operatora zakładów sportowych.

Co ważne Superbet promuje legalną działalność. Zakłady sportowe Superbet są legalne i dostępne dopiero od momentu uzyskania licencji Ministerstwa Finansów. Bukmacher nie próbował obchodzić polskiego systemu prawnego, jak wielu innych zagranicznych operatorów. Podobnie wygląda sprawa z uruchomieniem zakładów Superbet online. Jak dotąd bukmacher nie złożył jeszcze oficjalnego wniosku do MF o wydanie licencji na działalność przez internet. Tłumaczone jest to skrupulatnymi przygotowaniami polskiej platformy internetowej. Superbet powoli wchodzi również na rynek sponsorski, firmując swoją marką klub żużlowy Falubaz Zielona Góra.

Punkty Superbet w Polsce

W 2017 roku obecności na rynku powstało aż około 100 placówek Superbeta w całym kraju, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, ale też w mniejszych miastach. Otwierane są już nawet na zasadzie franczyzy. Tym co wyróżnia punkty Superbet jest ich niezwykle wysoki standard. Wnętrza urządzone są w nowoczesny, funkcjonalny sposób, a obstawianie w nich jest tym bardziej przyjemne. Na miejscu można nie tylko zawierać zakłady wzajemne, ale też oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo na dużych ekranach i w towarzystwie innych zapalonych graczy.

Rodzaje płatności w Superbet

Jeśli chodzi o dostępne rodzaje płatności, podobnie jak z wysokością bonusu można tylko snuć przypuszczenia. Bukmacher Superbet w Rumunii oferuje szeroki wybór płatności online, w tym płatność kartą Visa i Mastercard, paysafecard, czyli płatność w systemie pre-paid oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Zakładamy, że na polskim rynku będzie podobnie, tym bardziej, że do tej pory bukmacher robi wszystko, by nie zostawać w tyle za konkurencją. Dlatego spodziewać się można również umów z popularnymi w kraju operatorami takimi jak Przelewy24 czy Dotpay.

Aplikacja mobilna Superbet

Bukmacher Superbet stara się zaspokoić oczekiwania swoich klientów i podążać za rozwojem technologicznym. Efektem tych działań jest aplikacja mobilna. Z racji braku licencji na zakłady online w Polsce, aplikacja jest na razie dostępna tylko dla rumuńskich graczy. Nie mają oni jednak powodów do narzekania. Aplikacja Superbet jest w pełni funkcjonalna i bardzo intuicyjna w użyciu. Możliwe jest składanie zakładów online, generowanie kuponów do przedłożenia w punkcie naziemnym oraz szybki podgląd wyników obstawionych wydarzeń. Aplikacja Superbet ma również spory dział poświęcony statystykom i analizom spotkań, którymi warto się sugerować podejmując decyzję. Rumuńska apka poddawana jest bieżącym aktualizacjom, dzięki czemu nie można mieć zarzutu do jej działania.

Obsługa klienta Superbet

Celem bukmachera Superbet jest w możliwie najlepszy sposób zaspokoić potrzeby swoich Klientów. Oferowana w punktach stacjonarnych w Polsce obsługa jest doskonale przeszkolona, by w przystępny sposób informować o zasadach obowiązujących promocji. Pracownicy pomagają również początkującym graczom w poprawnym wypełnieniu kuponu. Dział pomocy dostępny jest już także online. Możliwe jest szybkie wysłanie wiadomości z zapytaniem. Funkcja załączania screenów pomaga skutecznie wyjaśnić problem. Kiedy uruchomione zostaną zakłady Superbet online dział obsługi klienta z pewnością zostanie znacznie rozbudowany. Prawdopodobnie, analogicznie jak w Rumunii, na stronie internetowej pojawi się czat na żywo. Rumuni mogą korzystać też z całodobowej infolinii, trudno jednak powiedzieć, czy Polacy również będą mogli spodziewać się aż takiego luksusu i jakie będą koszty.

3 lipca 2020 roku egalny w Polsce bukmacher Superbet został wyłącznym partnerem marki „FourFourTwo” na Polskę. Umowa dotyczy współpracy contentowej, której efekty będą widoczne na naszym kanale YouTube i stronie internetowej.

Superbet w teamie z „FourFourTwo”

Superbet pozyskał wyłączną licencję na Polskę na publikowanie treści tworzonych przez redakcję „FourFourTwo”, czyli jednego z najpopularniejszych magazynów piłkarskich na świecie. Na jej podstawie na naszym kanale YouTube będą pojawiać się brandowane marką „FourFourTwo” materiały wideo, zaś teksty zasilą blog na stronie internetowej Superbet.

Pierwsze efekty współpracy można już zobaczyć na naszym kanale YT – to dwa wywiady z gwiazdami angielskiej piłki – Harrym Kane`m i Stevenem Gerrardem.

Cel? Jakość premium!

Nadrzędnym celem polityki contentowej Superbet jest dostarczanie kibicom materiałów jakości premium. Jednym z jej przejawów było już związanie się bukmachera z duetem 2AngryMen, czyli Mateuszem Święcickim i Filipem Kapicą – komentatorami stacji Eleven Sports, którzy regularnie pojawiają się na kanale YouTube Superbet i współpracują z nami w obszarze social media.

Obie współprace wpisują się w szerszą strategię popularyzacji marki Superbet w Polsce i są zgodne z kluczowymi dla niej wartościami. Superbet stawia przede wszystkim na wysoką jakość, profesjonalizm i wartościową rozrywkę wykorzystując do tego nowoczesne i nieustannie rozwijane technologie.

W marcu br. Mateusz Święcicki i Filip Kapica dołączyli do teamu Superbet. Dziennikarze stacji Eleven Sports, znani w sieci również jako 2AngryMen, nawiązali długofalową współpracę z bukmacherem, który w lutym br. uruchomił zakłady online w Polsce. Jej pierwsze efekty można już zobaczyć na kanale YouTube-Superbet.

Współpraca ze Święcickim i Kapicą wpisuje się w politykę contentową Superbetu, która jest istotną częścią polityki marketingowej marki. Duet 2AngryMen będzie regularnie pojawiał się nie tylko na kanale YouTube, ale również w pozostałych kanałach social media (Facebook, Twitter, Instagram) bukmachera. Jak przekonują przedstawiciele Superbet wideo tego duetu nie raz zaskoczy, a sam kanał YouTube zostanie wkrótce rozbudowany o dodatkowe materiały premium.

SuperBET działalność online w Polsce rozpoczął w zeszłym miesiącu. Poza stroną internetową, w jego portfolio znajdują się także aplikacje mobline dla systemów Android i iOS, a wkrótce po ich uruchomieniu zaoferował swoim Klientom możliwość szybkich wpłat poprzez takie metody, jak Blik, Tpay, paysafecard czy Neteller. Przypomnijmy, że Superbet działa w Polsce od 2017, jako bukmacher stacjonarny. Na ten moment posiada ponad 70 punktów zlokalizowanych w całej Polsce.

Aplikacja Mobilna SuperBeta

Aplikację mobilną na telefon i tablet możemy bez przesady nazwać Centrum Statystyk i Ligowych Emocji. W aplikacji Superbet znajdziesz pełne statystyki i powiadomienia dotyczące gier, na które postawiłeś.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie.

Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

Zakłady na żywo
Obstawiaj na żywo ponad 250.000 wydarzeń rocznie!

Znaczące informacje
Zwiększ swoje zyski, analizując zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w Twojej kieszeni.

Otrzymuj powiadomienia, bądź na bieżąco!
Kontroluj przebieg gry dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zmianach wyników, kartkach, karach i wielu innych.

Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji SuperBet

Jak anulować wypłatę w aplikacji?

Aby anulować wypłatę, przejdź do opcji „Historia transakcji” z menu swojego konta gracza:

Kliknij „Historia transakcji”, a następnie „Anuluj” Następnie należy zaakceptować anulowanie wypłaty, ale tylko wypłaty, które nie otrzymały jeszcze statusu, mogą zostać anulowane.

Gdzie można zobaczyć historię transakcji?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” *** które znajdują się w lewym górnym rogu.
Klikamy w „Konto”, a następnie w „Historia transakcji”

Jak wypłacić pieniądze ze swojego konta poprzez aplikacje SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Po wejściu w zakładkę „Konto” pojawi się możliwość wypłaty.

Jak ściągnąć i zainstalować aplikację SuperBet?

Aplikację „Superbet” na Android można pobrać ze strony internetowej superbet.pl natomiast na system iOS można pobrać bezpośrednio za pomocą App Store.

Jak odzyskać hasło do konta w aplikacji SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Tam znajdziesz formularz do zalogowania się. Pod przyciskiem “zaloguj się”, znajduje się link “Zapomniałeś hasła?”.

Po kliknięciu w niego aplikacja przeprowadzi Cię przez proces resetowania hasła do konta w Superbet. Postępuj za jej kolejnymi instrukcjami, a po ustawieniu nowego hasła ciesz się grą!

Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet?

Założenie konta gracza przebiega w podobny sposób do procesu rejestracji na stronie internetowej. Po włączeniu aplikacji przejdź sekcji “Logowania” i kliknij w przycisk “ZAREJESTRUJ SIE”.

Następnie wypełnij pola formularza pojawiające się na kolejnych ekranach.

Prawda, że proste?

Jak postawić kupon w aplikacji SuperBet?

Obstawianie poprzez aplikację jest bardzo podobne do zawierania zakładów na stronie internetowej w wersji przeglądarkowej. Wystarczy, że dodasz wybrane zakłady do kuponu, wybierzesz stawkę, za którą chcesz zagrać i naciśniesz przycisk „OBSTAW ONLINE”

Po obstawieniu kuponu otrzymasz komunikat potwierdzający, że zakład został postawiony.

Gdzie mogę sprawdzić saldo mojego konta w aplikacji Superbet?

Saldo konta Gracza widoczne jest po zalogowaniu się do aplikacji w sekcji “Konto”. Możesz tam podejrzeć zarówno stan konta depozytowego jak i bonusowego.

Jak sprawdzić w aplikacji kupon zagrany w Punkcie SuperBet?

Sprawdzenie kuponu obstawionego w Punkcie możliwe jest na dwa sposoby. W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz ikonę czytnika kodów kreskowych. Po naciśnięciu jej uruchomi się skaner, którym będziesz mógł zeskanować kod kreskowy kuponu i sprawdzić jego status.
Alternatywnym rozwiązaniem jest wpisanie numeru kuponu w pole “Wpisz numer”, które pojawi się w prawym górnym rogu aplikacji po uruchomieniu skanera.Jak włączyć powiadomienia o zdarzeniach w aplikacji SuperBet?

Opcja uruchomienia powiadomień mobilnych dostępna jest po zalogowaniu się do konta Gracza w aplikacji i znajduje się w sekcji “Ustawienia —>Powiadomienia”

Dodatkowo powiadomienia dla każdego zdarzenia możesz włączyć poprzez kliknięcie ikony “dzwonka” (prawy górny róg ekranu), która dostępna jest na podstronie wybranego zdarzenia.

Gdzie mogę znaleźć zakłady specjalne w aplikacji SuperBet?

Wybrane zakłady specjalne, podobnie jak na stronie superbet.pl promowane są w aplikacji na samej górze ekranu głównego. Wszystkie oferowane w aktualnej ofercie zakłady specjalne znajdziesz z kolei w zakładce “ZAKŁADY SPECJALNE” dostępnej również z poziomu głównego ekranu aplikacji. Dodatkowo każdy mecz wzbogacony o zakłady specjalne jest oznaczony ikoną “słońca z literą S.”

Jak mogę zmienić moje hasło / nazwę użytkownika w aplikacji SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Następnie „Konto”. Później wchodzimy w „Profil” i na samym dole wyświetli się „Zmień hasło”.

Nazwa użytkownika nie podlega edycji

SuperBet wspiera lokalny sport

20 października 2020 roku legalny w Polsce bukmacher Superbet został Oficjalnym Bukmacherem Ruchu Chorzów. Umowa sponsorska będzie obowiązywała do końca bieżącego sezonu.

– Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim historycznym klubem, jakim jest Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do odbudowy tej piłkarskiej legendy, dla której jedynym właściwym miejscem jest Ekstraklasa – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz nowoczesną aplikację mobilną, wyróżniającą się na rynku wbudowaną społecznością typerską SuperSocial.

– Superbet to przede wszystkim rozwój innowacyjnych technologicznie rozwiązań w branży i inwestycje we własną aplikację mobilną oraz platformę. W Superbet koncentrujemy się na dostarczeniu klientom unikalnych funkcjonalności, odróżniających znacznie firmę od innych, które są dzisiaj na rynku polskim i europejskim. Jednocześnie jesteśmy aktywni w lokalnych społecznościach, które jak nikt inny potrafią wspierać swoim zaangażowaniem kluby nawet w najtrudniejszych czasach. Takie działania bardzo cenimy, dlatego sponsorowanie Ruchu Chorzów idealnie wpisuje się w naszą strategię – dodaje Lamentowicz.

Współpraca między Superbet a Ruchem potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Logotyp bukmachera pojawi się przede wszystkim na materiałach w mediach klubowych i profilach społecznościowych Ruchu Chorzów. Współpraca zakłada także wspólne akcje promocyjne dla kibiców „Niebieskich”.

– Rzadko się zdarza, by firmy bukmacherskie wspierały kluby trzecioligowe, dlatego bardzo się cieszę z rozpoczęcia współpracy z Superbet, która pomoże nam w odbudowie Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie Superbet. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – mówi Prezes „Niebieskich” Seweryn Siemianowski.

Superbet stawia na lokalny sport. Globalny bukmacher, działający na polskim rynku, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju, wspiera sportowe legendy , a także angażuje się w popularne w ostatnich latach dyscypliny biegowe.

Marka Superbet stawia na sportowe legendy i oficjalnie wspiera m.in: trzecioligowy Ruch ChorzówJerzego Dudka, męską drużynę Koszykówki TS Wisły Kraków czy zbliżający się PZU Cracovia Maraton pod hasłem To-ge(t)-ther(e). Drużyna Superbet Running Team, na czele z ambasadorem Jerzym Dudkiem, pobiegnie w ramach tejże akcji specjalnej.

– Biegniemy dla promocji aktywnego trybu życia, dla naszego zdrowia i dla naszej odporności, a także dla wsparcia celu charytatywnego: dla Szpitala im. St. Żeromskiego w Krakowie – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest absolutnym liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz aplikację mobilną.

– Superbet jest liderem rynku rumuńskiego i ma ambitne plany dotyczące rynku polskiego. Otrzymanie licencji online i wejście w ten kanał dystrybucji pozwala na szersze dotarcie do klientów, a więc nadszedł dla nas czas na budowanie rozpoznawalności marki jako znaczącego w regionie Europy Centralno-Wschodniej gracza rynkowego. Sport lokalny czy wydarzenia lokalne są spójne z naszym podejściem do budowania społeczności SuperSocial i społeczności Superbet – podkreśla Lamentowicz.

Superbet pod koniec października 2020 został sponsorem męskiej sekcji koszykarskiej Wisły Kraków. Logo legalnego bukmachera trafiło na tył koszulek meczowych pierwszoligowej ekipy spod Wawelu. Umowa sponsorska będzie obowiązywała co najmniej do końca bieżącego sezonu.

Wspieranie sportowych marek z wieloma sukcesami na koncie, a także wspaniałą historią, wpisuje się w naszą strategię sponsoringową. Wierzymy, że nasza współpraca pomoże “Białej Gwieździe” odzyskać należne jej miejsce na koszykarskiej mapie Polski – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Kilka dni wcześnie, legalny bukmacher Superbet ogłosił, że został Oficjalnym Bukmacherem Ruchu Chorzów. Umowa sponsorska będzie obowiązywała do końca bieżącego sezonu.

– Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim historycznym klubem, jakim jest Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do odbudowy tej piłkarskiej legendy, dla której jedynym właściwym miejscem jest Ekstraklasa – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023